Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bazsa88

    csendes tag

    Sziasztok! Szeretném felhívni minden kedves Telenoros felhasználónak a figyelmét, legyen kártyás vagy havidíjas a Telenor legújabb kedvezményére! Ez csak olyanokra vonatkozik, akik csak alkalomszerűen, havonta pár alkalommal interneteznek a telefonjukon, és akkor is csak a számlaegyenlegüket, illetve kártyás egyenlegüket nézik meg!
    Jelentősen csökkent a Mobil Online Start csomag forgalmi díja! 4,9 Ft / 100 Kb! Viszont bevezették a "Napi elérési díjat" és a "Napi elérési díjban foglalt belföldi adatforgalom" fogalmát. Ez a gyakorlatban azt jelenti például, ha valaki (mint én) általában havonta 3-szor megnéztem WAP-on a számlaegyenlegemet, megúsztam a 3 alkalmat eddig 100 Ft alatt. Most viszont már mindezt 897 FT-ért tudom megtenni! Igaz, kapok még érte 3x1000 Kb adatforgalmat! Micsoda jelentős kedvezmény! Nem hiszem, hogy mindenkinek szüksége van arra, hogy havonta több száz, több ezer forintot "elnetezzen" a mobilján, viszont el tudom képzelni azt, hogy vannak páran ebben az országban, akik csak így tudják, így szokták megnézni az egyenlegüket, számlájukat! Őket ezzel nagyon szépen lehúzza a szolgáltató!
    Aki nem hiszi, járjon utána!
    http://www.telenor.hu/internet/mobiltelefon/mobile-online-start/

    Bazsa88

Új hozzászólás Aktív témák