Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    válasz #72445440 #85999 üzenetére

    Mikor egy óvatlan pillanatban véletlenül letiltottam az egyik SIM-ről a VoLTE-t, az első két ügyintéző lerázott. Mindegyik azt mondta, kézzel nem tudja visszakapcsolni, ha akarná sem. (ez persze nem igaz) A harmadik is ezt mondta, mire mondtam neki, már több mint másfél éve használom a szolgáltatást teljes megelégedéssel és semmi probléma, erre azt mondta, várjak egy kicsit, valamit megnéz. Körülbelül 1 perc múlva visszajött és mondja, látja most rendeltem Redmi 9 telefont. Ez esetben vissza tudja kapcsolni, de ha valami nem működik az elvárásoknak megfelelően, akkor szükséges lehet szolgáltatói oldalról a VoLTE kikapcsolása. Azóta is használom. Ami érdekesség, a Redmi 9-be egy harmadik kártya került, arra bekapcsolták a VoLTE-t. Nyilvánvalóan utána néztek és látván, hogy támogatott a készülék, aktiválták. Namármost, ez a káryta ez után nem sokkal egy 3G-s készülékbe került, azóta is abban van. Nagyjából 1 éve. Múltkor kíváncsiságból beraktam a Redmi 9-be. (ez egyébként hivatalosan is támogatott készülék) Akkor is aktív volt a VoLTE. Tehát automatika nem vette le róla a szolgáltatást, noha nem VoLTE képes készülékben volt.

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák