Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    Most akkor hogy működik ez a VoLTE tiltás? Adott egy Redmi 9, (támogatott) aktív VoLTE szolgáltatással. Pár nbapja direkt kíváncsiságból átraktam egy maximum 3G-s telefonba. Igaz, nem sokszor volt bekapcsolva, de akkor is csak pár percre. Most visszatettem a Redmi 9-be, aktívan ott a VoLTE ikon. Most ez azonnal aktiválódott, vagy még le sem tiltódott? Ez utóbbi lehetőség kicsit furcsa, ha azt nézem, hogy decemberben a Redmi 6-ból (nem támogatott) kivettem a kártyát, aktív VoLTE szolgáltatás volt benne, bekapcsoltattam. Tehát kártya ki, helyére tettem egy más szolgáltató kártyáját, majd vissza az eredetit. Az eredeti nem került be más készülékbe. Amint elindult a telefon, a VoLTE meg sem jelent rajta, letiltódott. Nagy könyörgésre, harmadik ügyfélszolgálatos kapcsolta vissza, mikor megnézte, hogy előtte vagy 2 héttel megvettem a Redmi 9-et. Mondjuk azt nem mondtam, hogy a kártya nem abban a készülékbe volt/van. :) Így visszakapcsolta. Egyébként 1 éve használom a Redmi 6-ot VoLTE üzemmódban, hiba nélkül működik.

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák