Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    válasz zzola #100505 üzenetére

    Sokakat nem érdekel a vezetékes szolgáltatás, többek között tv-t sem néznek, mint ahogy én sem. Van tv előfizetés, mert a szülőket le sem lehet szedni a tv-ről, csak miattuk van előfizetve, amúgy maradna a Mindigtv ingyenesen fogható adásai. Ha nem nézem, akkor mi a fenének fizessek elő? Nem én vagyok az egyedüli. Bizony nagyon sokak nem használbnak, nem néznek tévét. Egyrészt a jelenlegi műsorokért nemhogy fizetni nem szabadna, hanem a szolgaltatónak kellene fizetnie,m hogy egyáltalán nézzük. Másrészt nagyon sokan a számítógéppel helyettesítik a tv-t. Ha internet van, minden van. Ha van otthoni megbízható internet kapcsolat, sok értelme nincs a korlátlan mobil netcsomagoknak. De nyilván ez is frelhasználótól függ. Részemről a vodás 100 mega általában elég, a yetteles előfizetéshez tartozó havi 1 gb-ból jó ha elfogy 50-60 mb.
    Na, de majd meglátjuk mit találnak ki, nyilván tisztában vannak vele, hogy ez a Kelet-európai térség csóró, nem tudják nagyon megfejni, mert azonnal lelépnek másik szolgáltatóhoz, vagy prepaid szolgáltatást vesznek igénybe, amin túl sok hasznuk nincs.

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák