Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    Bennem kettős érzés van. Egyrészt úgy az egész arab világot nem szeretem. Különösebben nem tudom megindokolni, ez valami tudatalatti, mint ahogy a franciákat sem szeretem. De ezek nem egy apró kis telekommunikációs céget birtokolnak, hanem elég meghatározóak, igaz a mi térségünkben most kezdenek terjeszkedni. Olybá tűnik pénz van dögivel, így valószínűleg a fejlesztésekkel, újdonságokkal, új technológiák bevezetésével nem fognak tétlenkedni. Bár kérdés, mennyire gondolják komolyan a jövőt. Mert ha csak fejős tehénnek nézik Kelet-európát, akkor abból jól nem fogunk kijönni, de nyilván akkor ők sem. Ez egy olyan szektor, amiben haladni kell a korral, folyamatos fejlesztés, újdonságok bevezetése, különben leragadnak a drótos telefon szintjén. Az meg nekik sem jó, mert ügyfelet veszítenek, ezzel együtt bevételt is. Nem ismerem az arabok gondolkodásvilágát az üzletet illetően, de gondolom rosszabb nem lesz mint amilyen most van. Csak ne valami elfuserált, kimondhatatlan nevet találjanak ki a cégcsoportnak. Bár nem gondolnám, hogy cégnevet kellene váltani, mert itt most nem az a helyzet állt elő mint a korábbi névváltáskor. Az anyacéget nem Yettelnek hívják, így szerintem akár egy busás összegért simán lemondanának a névről. Így a négy országban maradna a bejáratott márkanév. Azt meg a felhasználók kb 90 % most sem tudja kik a cég tulajdonosai, és azt sem fogják tudni, később kik lesznek, mert egyszerűen nem érdekli. Miért is kellene egy átlag felhasználót érdekelnie, hogy kik a tulajdonosok?

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák