Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Szten Márs #5094 üzenetére

    Itt nem a mérhető dolgokra gondolok, hanem a nyilván kissé irreális elvárásaimra, amit a drága pénzen vett obiktól várnék, ha nem kapnám azt amit várok tőlük, akkor csalódott lennék, természetesen ismeri az ember, miben, mennyiben jobb a DSLR a többinél, de a hibákat felnagyítva látnám, az erényeket pedig nem venném elég hangsúlyosan figyelembe.
    Ha találnék olyan obit, ami sokkal jobb lenne mint a Minoltáé a saját rendszerében, tehát erősebb, nagyobb telét, akkor is elégedettebb lennék, ha nem használnám ki igazán, ha csak ritkán tenném fel a vázra.
    Kis magyarázat:
    Van egy jó kis olcsó Carena 10x50-es távcsövem, ami könnyű, a táskámban sokszor magammal vittem .Vettem egy 15x70-eset, ami legalább kétszer olyan nehéz, de a képe sokkal jobb, az most jobban tetszik, a szívemnek kedvesebb, bár alig tudom használni a mérete és a súlya miatt. :) / Kézben alig tartható meg, állványom meg nincs hozzá./

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Aktív témák