Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz HSM #45790 üzenetére

    Ja hát igen, az a duplázás. Jó ezt csak úgy írtam félig-meddig komolyan, valószínűleg nem reális, bár a core2-es majdnem ráduplázott a P4-re nem?

    Ki tudja milyen Next Level Shit van nekik a fejlesztőműhelyben. Csak eddig arra koncentráltak, hogy kicsit csiszoltak a procin, 5-10%-kal lett gyorsabb és magas áron eladták (sőt ugye még vissza is léptek hat magról négyre, amiben egyébként volt ráció, mert mondjuk 2011-ben nagyon gyenge volt a hatmagosok támogatottsága szoftveres oldalról, sőt még a négymagosok is alig voltak kihasználva, mostanság kezd beérni hogy 6 magos a CPU-d).

    A Gulftown meg valami Monster CPU-nak számított aminek sok értelme nem volt. Talán mostanság egyre jobban teljesítenek az öreg Xeonok is, hisz elterjedőben vannak a hatmagosok, AMD és Intel is van. Egyre több szoftver készül fel arra hogy kihasználja egy hatmagos CPU erejét.

    Mindegy én szerintem majd feldobom egy új Navi videókártyával az öreg gépet, aztán meglátjuk. Elég lesz az. Kivéve ha nagyon rámjön a vásárolhatnék, pénzem az most van sok, tehát még rámtörhet a vásárlási láz, de az AMD lesz, támogatom a kisebbet és még meg is lehet indokolni hisz sokkal jobb az ár/értéke.

    Most pont rámtört, de E-cigi-ben: [link], Most van ott egy újfajta fejlesztés amire kiváncsi vagyok, Profile RDA ha érdekel, persze ehhez kétakksis mod is kellett, na mindegy, megvettem, nem bírtam magammal. :D

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák