Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Laraxior #47496 üzenetére

    Ez nem megy jelenleg, régen én is egy kéznél lévő Artic freezer Pro hűtőjét támaszottam oda, amíg RX 470-esem volt. [link]

    A videón is látszik csak félrehúzva. Látszik hogy van neki hely.

    Vettem heylette egy 3 slotos Vega56-ost, de azt a felső slot-ba tettem, így nem fér el egy nagyobb venti, csak egy kis 4cm. Egyébként ez a legjobb 4 cm-es venti ami létezik (mármint a Noctua), nincsen hangja, nem süvít, tudom mire gondolsz, régen volt egy A8N-E alaplapom, ne ezekből indulj ki.

    Azért tettem a felső slotba a vega56-ost, mert ki tudja, talán a középső slot nem megbízható (hisz lehet attól füstölt el, bár nem hiszem, de jobb az óvatsság). Továbbá minnél távolabb legyen a hangkártyától (interferencia), meg amúgyis talán csak így fér el a dög. Szerk.: megnéztem a videót, látszik legalul a hangkártya, szerintem nem fért volna el oda az Asus Strix Vega56.

    Pauzáld le 10 mp-nél, ott látszik a legfelső PCI-E ott fért csak el a Vega56, és nincs hely nagyobb ventinek. Látszik a chipset hűtés is, abba belehajtottam két megfelelő csavart (elég kettő átlóban)

    Ja meg még hosszában sem fért el a vega56, lemezvágó olló kisegített :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák