Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FerNandor

    őstag

    válasz justmemory #3831 üzenetére

    [link]
    Esküszöm, nekem ezek bimbóknak tűnnek. És ezen kívül van még pár ilyen, ami nekem nagyon fura ilyen "drasztikus" beavatkozást követően :D
    Köszi. Mikor szabad átültetni? Egy youtube-os videóban, ha jól rémlik 6 hetet mondtak. Lehet, hogy várok akkor május közepéig és akkor mennek cserepekbe.

    #3830 Dorian Nálunk a mecsekoldalban is elég rossz a helyzet. Körte, Szilva, mind kipusztult a kis kertben. Egy nektarin viszonylag szépen fejlődik, de leginkább mondjuk dísz. A 2 fügebokor nagyon szépen beindult, meg van 2 nagy öreg cseresznyefa.
    Az mondjuk hozzátartozik, hogy ez inkább csak pihenésre van, meg kis kertészkedésre, és én pl nem is permetezek semmit.

    Ősszel megpróbálok majd valami nagyon rezisztens őszibarackot ültetni, vagy keresek valami virágzó fát a méheknek, ami szép is.

    levendulát most szaporítottam először, az elég jól elvan ott (2 bokor), csak tavaly nem metszettem meg őket, de idén igen. Kíváncsi vagyok, milyen lesz, mert elég fásak amúgy. Remelém ezek a dugványok megmaradnak majd.

    [ Szerkesztve ]

    "A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

Új hozzászólás Aktív témák