Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h.p.baxxter

    csendes tag

    Üdv.

    Otthon eddig egy házimozi rendszeren, ami kifejezetten jó zenére is (amennyire ezt ez a fajta rendszer megengedi) hallgattam zenét.
    Lányom 2 hónapja megszületett, így a zene hallgatási szokásaimat " kicsit" át kell tervezzem.
    Fejhallgató vétel lesz a megoldás és nem feltétlenül otthoni célra, inkább út közben, azt is bele akarom tervezni, hogy a későbbiekben mondjuk egy fiio x1 vétele is szóba jöhet.
    Komplex megoldási javaslatokat is szívesen fogadnék összesen 50-60 E körül gondolkodom.
    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    Utca , tömegközlekedés.
    Időközönként otthon erősítőről
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    Progresszív rock, akusztikus
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    25000 Ft környéke.
    4.) Új vagy használt?
    Akár használt is.
    5.) Circumaural vagy supraaural Circumaural bár viszonylag nagy a fülem
    6.) Zárt vagy nyitott?
    Zárt.
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
    Nem vagyok mélymániás, inkább a feszes, részletes, magas, tiszta hangokat kedvelem
    8.) Honnan vásárolnál
    Inkább belföld. Jófogás. H.apró. Fej.pláza
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    Jelenleg otthon erősítőről, amíg a fiio x1 nem kerül megvételre (vagy amit Ti ajánlotok) Xperia z3 compact.

    Kíváncsi vagyok az általatok ajánlott megoldásokra, előre is köszönöm.

    U.i.: előre lépés egyáltalán az x1 fiio az xperiahoz képest?
    Gondolom igen...

    Samsung UE46F6470 - Samsung Bd 6900 - Med600x3d - Yamaha rxv 861 - shure 440 - Jamo S 606 HCS 3 5.0 - Pc: QuadCore AMD Athlon II X4 631, 2600 MHz, Asus F1a75, 8Gb Ram 1333Mhz, Geforce Gt440 (1Gb), OCZ Agility4, LG M2280D

  • h.p.baxxter

    csendes tag

    válasz fericske #61875 üzenetére

    Nem leptél meg, gondoltam hogy ebből az összegből nem tudok nagy dolgot felmutatni majd, azért azt is vegyük figyelembe, hogy az 5 ezer Ft értékű, telefonhoz használt jvc füles az origo ahonnan most indulok.
    A grado árban is nagyon határ eset és hordozhatóság szempontjából is ennél kedvezőbbet szeretnék.
    Mi a vélemény a következő fejesekről (superluxok, akg y50, ath 30x, természetesen már csak a telefon mellé, így felesleges lejátszóba gondolkodnom.
    Köszönöm válaszodat.

    Samsung UE46F6470 - Samsung Bd 6900 - Med600x3d - Yamaha rxv 861 - shure 440 - Jamo S 606 HCS 3 5.0 - Pc: QuadCore AMD Athlon II X4 631, 2600 MHz, Asus F1a75, 8Gb Ram 1333Mhz, Geforce Gt440 (1Gb), OCZ Agility4, LG M2280D

Új hozzászólás Aktív témák