Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz #16820480 #56028 üzenetére

    Azt azért nem mondanám, hogy többet ártanak a vírusírtó cuccok mint nem, csak tudni kell használni őket, meg hogy melyiket érdemes használni.
    Sokat matattam ilyen téren. Ipari szintű vírusírtást is csináltam egy német cégnek, ahol ugye nem opció a format c:, hanem muszály lezongorázni a témát.
    Időközben kiforrott már az otthoni PC-re való biztonsági rendszerem is, ami alapvetően ingyenes és teljesen legális. Majd elfelejtettem, hogy nem az ingyenességén van a hangsúly, mert évekig a legdrágább prémium internet security system-eket használtam, hanem az, hogy ezeknél hatékonyabb rendszert értem el.

    Tipp: A megelégedett ESET használók gondolkodjanak el azon, hogy olyan paradoxonnal állnak szemben, miszerint olyan biztonsági rendszerben bíznak meg amit feltörve is lehet használni :)

    Kodek pack-okat én sem használok már nagyon régóta, olyan okokból amit Bodz meg Sher is említett. Csak bekavarnak.
    Régebben külön leszedegettem amik tényleg kellenek, mikor beindult a hd mkv időszak és a szükséges cuccok nem voltak még integrálva a lejátszó programokba, de már évek óta erre sincs szükség.

Új hozzászólás Aktív témák