Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nemesys

    tag

    Üdv!

    Bocsi, hogy itt kérdezgetek ilyenekről de csak itt válaszoltak nekem eddig... :R Van egy konfig ami a következő: ECS AF1 Deluxe lap, Barton 2800+, 1024DDR/400, Ati 9600. Nem tudom másnak is lehet e köze a problémámnak ha igen mondjátok mi lehet és válaszolok, hogy az mien. Laggol az egész gép, vagy nem is tudom, hogy mondjam el. Bizonyos időközönként, pár másodpercenként meg akadozik. Először a zenére lettem figyelmes. Most filmet akartam nénzi és az is "szaggat" egy kicsit a hang meg ua csinálja mint a zenénél. és most veszem észre, a csöndbe mikor írok, hogy sercennek a hangszórók is ugyan ilyen időközönként mikor akadna a hang. Ezt mi okozhatja és mit tudok tenni ellene?! Eléggé idegesitő :-S Hardver vagy szoftver lehet a baj? (nem tudom van e köze hozzá mert szerintem ugyanolyan film mint a többi de az új animált resident evilt nézném, gondolom ennek nincs köze hozzá, ugyanúgy játszania kéne mint a normális filmeket.... plz help!!! :O

    TELEFONON ERDEKLODJ(ön)! "És mindennapi stratégiánkat add meg nekünk ma, de ne vigyél minket a ritmusjátékok közé, mint ahogy mi sem megyünk az XBOX közelébe, mert miénk az egér, a monitor, és a klaviatúra, mindörökké - ENTER."

Új hozzászólás Aktív témák