Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hanee

    senior tag

    válasz Szpigi #1056 üzenetére

    Szia!

    Szerintem nem érdemes várni. Léteznek olyan netbookok, amik még be sem jöttek Magyarországra, de azok is nagyjából ugyanazt tudják, mint ezek, csak kicsit máshogy néznek ki, vagy egy picikét térnek el. Egyelőre szerintem nincs új a nap alatt. Én vártam több hónapot hogy vegyek-e Wind-et, és az egyetlen ami esetleg felvenné a versenyt (az Asus PC 1000H-t nem említeném itt, mert személy szerint nekem az nem jön be) az a Lenovo kis 10"-es gépe lenne, de végső soron még az sem.. nekem a Dell mini 8-asa jönne be igazán, de azt előreláthatólag még jópár hónapig nem lehet itthon kapni (egyébként az sem tud semmivel sem többet, csak DELL). Jobb procival, nagyobb tudással elérhető áron szerintem még jó darabig nem jön ki új.. és végül ha vársz, akkor várhatsz életed végéig is akár, mert mindig jönnek ki újabb és jobb gépek, és akármikor veszel gépet, egy évvel később már közepes lesz csak az újakhoz képest.. A kérdés szerintem inkább az, hogy az adott gépre szükséged van-e, vágysz-e rá nagyon, illetve hogy amit tud, az elegendő-e számodra.

    Egyébként én a kis Netbookok megjelenésével jöttem rá, mennyire rázzuk a rongyot. Az emberek 80%-ának nincs szüksége ezeknél jobb gépre, nem használja ki (én sem használom ki az Acer Aspire 5720-at, el is fogom adni. Szuper gép és nagyon elégedett vagyok vele, de nagy és nehéz.. filmet sem nézek rajta, tök fölösleges a 15,4"-es szélesvásznú kijelző is :D). A legtöbb ember csak netezik, szövegszerkeszt, táblázatot kezel, és ehhez hasonlók (most hagyjuk ki azokat akik játszanak, mert a legtöbbjük asztali gépen teszi és esetleg amellé vesz a munkájához egy notit). Páromnak egy DELL Inspiron notija van, amiben csak egymagos a proci és az sem sokkal gyorsabb a Wind-ben lévő 1,6-osnál. Volt olyan, hogy azt használtam, és nem éreztem a különbséget a kettő között.. sehol nem használom ki a kétmagos processzort meg a hiperszuper videokártyát.. szóval az egész csak egy rongyrázás, hogy "nekem ezt tudja"..

    hanee

Új hozzászólás Aktív témák