Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz V.Stryker #103644 üzenetére

    H? :D
    Nem tudom miről írsz, de ha megtalálod linkeld be.

    Na de oké, bevallom, a villogó rendőrautónak fuck offolós DR-Z-s miatt esett erre a választásom. ;]

    (Amúgy h rápörgött már a fél internetes motoros társadalom, pedig messziről lerí h megrendezett az egész.)

    vendingo

    Jahm, ezért is írtam, h nem tudom találok-e épkézláb darabot. Mert az utolsó évjáratok elképesztően felkúsztak. Szép darabok simán 1M-ról indulnak. :(
    Ahhoz képest h 2008-ban 1,3 volt az új ára... azért na.
    Amúgy a hazai árak kapcsán, még most sem lehet okunk nagyon hangos panaszkodásra, tegnap kíváncsiságból megnéztem a willhaben-t: 5000 és 5500 euro-s 2 ajánlat. :D
    Aztán mobile.de: 4500-5000 euro-s átlagár.

    zgospel

    Jaja, ez nekem is feltűnt. YT-n néztem pár videót róla a napokban, DR-Z Hungary néven van pár feltöltés. Elég korrekt eseményeket hoznak létre, és ahogy néztem vannak is páran. Bár mondom, ilyenekre valszeg nem mennék el vele (max. a Viffer-rel. :D ), de legalább szakmai oldalról ez is előny. Ha valamilyen megfejetethetetlen bug keletkezik, legalább van közösség, ahol könnyebben talál az ember megoldást.

    Honda-nál? Hát ott is van, pontosabban én csak a VFRClub-on vagyok jelen, a csapat őstagjai elég produktívak, minden évben legalább 10-15 gurulást szerveznek. Tavaly és előtte voltam is páron, de idén sajna a ház miatt semmi ilyenre nem volt időm és energiám. A VFR-be is úgy mentek bele a km-ek, h párszor azzal mentem melóba, találkákra, így legalább akkor tudtam időt lopni a motorozásra. De túra volt talán 2 vagy 3.

    vendingo

    Azért az AT-s hazai klubélet elég erős, nem? Valamerre belefutottam már AT-s klubélet képeibe, 30-40 motor simán volt 1-1 összejövetel képein.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák