Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz dave0825 #98124 üzenetére

    (#98124)
    Fasza. :DDD

    Első nagy motorom. Egy kicsit soknak érzem, hosszabb távokra nem valami kényelmes, de marha jól mutat rajta az ember. (Ha lassan mész vele akkor még jobban, mert többen láthatnak. ;) ) :DDD
    Fogalmam sincs hogy kell vele egykerekezni, pedig lehetne. Meg szerintem gyorsabban is lehet vele haladni, mert kizárt, hogy az összes túramotoros, és nagyrobogós lehagyjon.:D A csajommal eddig egyszer voltunk Győr-Balaton-Győr távon, azt mondja jó volt, de a végére azért megfájdult a hátsója. :D
    Eddig leggyorsabb tempóm km óra szerint 231 hátizsákkal (nem motoros hátizsák, hanem nagy 28 literes).
    Nyomatékosság van benne, de mit is mondanék a saját, első motoromról? Állítólag sor négynek könnyű odahúzni, hamar gyorsul. Ez igaz, legalábbis nekem elég, sőt. Utazósebessgé kb amit a többiek mondanak. Sima, belátható úton pikpakk 150-en vagy, és ott még kényelmes is egyenesen ülve, főleg ha 30 fok van.
    Nekem nagyon tetszenek a nakaedek, de a GSXR-ek is bitangul bejönnek. Nem tudnék dönteni. Azért a speed motor vagányabb, nyilván.
    42 000 Km van benne, eddig nem tudok komolyabb hibáról, augusztusban vettem. Szépen szól, megy, váltóval, fékkel semmi gond, az enyémnek csak szépséghibái vannak.

    Nagyjából ennyit tudok neked mondani. :R

    Szerk.: (#98174) hroberto ja igen, azt én is akartam írni, hogy a 125-ösnél tuti kényelmesebb lesz.

    (#98112) Polemius
    Ja, ja őket ismerem, kedves banda. :)

    (#98118) Tarill
    Na, erre voltam kíváncsi, akkor igazából bármilyen alátét jó. :)

    Tboldi!
    Írok még napközben, mert mennem kell ma a szerelőmhöz is, és vele még nem egyeztettem. OK?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák