Hirdetés

Hirdetés

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • A Lian Li Strimer kábel mókolása.

    lo Értelmetlenül állok az egész előtt, hogy a Lian Li minden cuccából ad ki fekete/fehér verziót csak pont a Strimer...

Új hozzászólás Aktív témák

  • asvald

    senior tag

    sziasztok!
    Egy pár kérdésem lenne az olyan topik lakókhoz akik csináltak már ilyet:

    Külföldi érvényes okmányokkal (műszakis, biztosítással) rendelkező motokerékpár adás-vételi szerződésnek mi a menete itthon?

    szóval. Szeretnék vásárolni egy román állaporlgártól egy motortkerékpárt ami román papírokkal rendelkezik(érvényes műszaki ,biztosítás,forgalmi törzskönyvel.stb)Persze az Ő nevén van a motor minden porcikája!
    elsőnek mit kell neki tennie ,hogy Én ezt megtudjam vásárolni tőle ,de úgy ,hogy Én később azt itthon forgalomba tudjam helyezni?(állítólag neki elsőnek haza kell küldenie forgalmit,rendszámot és ki kell vonatni forgalomból, aztán kap erről papírt amit majd nekem kell átadni adásvételinél ?Ezzel egyetemben nem csinálhatunk adás-vételit addig amíg kinem vonatta romániában ?
    kérlék titeket segítsetek ,mert nem tudom ennek a menetét!Ha valaki aki ért hozzá ,és lépésről ,lépésre ,leírná nekem a dolgokat nagyon megköszönném

    [ Szerkesztve ]

    A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

Új hozzászólás Aktív témák