Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mocsanisi

    senior tag

    válasz canniball #23118 üzenetére

    Szóval:

    -Fékfolyadék csere
    -Motormosás, kartelpucolás, olaj-olajszűrő csere
    -Gázbowden csere
    -Kuplungbowden csere
    -Hűtővízfeltöltés
    -gyertyacsere
    -karbipucolás
    -szelephézagellenőrzés/állítás
    -kábelezés, saruk átnézése

    130.000 forint. Én értem hogy nem átbaszoda meg ilyesmi, de ha már 13000 egy átnézés (oké ha csináltatsz ott valamit nem kell kifizetni), de az lenne a lényege hogy pontos képet kapj a dologról. Nagyon sokat állt ott a motorom, és nem lett jobb mint volt, sőt. Oké ez lehet nem az ő hibájuk, de a legvégén jött a dolog hogy mind a 4 úszó cserés. Ilyenről az elején nem is beszéltünk. Én mondtam hogyha talál karbisort, felteszik és jó, akkor kifizetem nyílván, plussz a beszerzésért meg szerelésért is fizetek. Nem tudtak/akartak ezzel foglalkozni, vegyem meg 60-80ezerért az úszót. 3-4 bontott karbisor kijön ebből az összegből, de azt mondták ugyan úgy szarok lesznek az úszók. Ismerettségi körömbe vannak banditok, hogy lehet hogy azoknak semmi ilyen problémája sincs... Hívtam bontókat, néztek nagyokat hogy úszó???? Nem kerek nekem valami....

    Nem szídom őket se, de mostanában nagyon sok a melójuk, nyílván várni kell stb. Haverom oda vitt átvizsgáltatni meg szereltetni egy kisbandit. 1,5-2 hét kellett hogy átnézéssel sorra kerüljön, előre lebeszélték hogy mi az amit muszáj lesz megnézni (kuplung), és küldjenek árajánlatot. Majdnem ugyan azt kapta mint én a banditámra, a kuplung meg úgy ahogy van hiányzott a listából. Szerintem is jófejek, meg segítőkészek voltak, de mégiscsak ott hagytam majdnem 1,5 kilót és még mindig szar a motor.

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

Új hozzászólás Aktív témák