Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    Húh, úgy látom, itt sokféle vélemény van. Egy 120.000 forintos sisakból úgy lesz 35-40.000 forintos, hogy vannak olyan emberek, akik (velem ellentétben) 2-3 évente új sisakot vesznek - mert megtehetik.
    Ha a sisak eredete számlával igazolható, és bizonyítottan nem hamisítvány a termék, akkor miért ne venném meg?! Én úgy vagyok vele, hogy jobb egy sérülésmentes, márkás, anno drága, ámde használt sisak, mint egy (ugyanannyiba kerülő) vadi új, mert ugyanabban az árban vannak, és a minőség az 2-3 évesen is minőség.

    Amikor motorozni kezdtem, akkor a Simsonhoz eső körben vettem egy kínai vackot 7000-ért, amit gyorsan le is cseréltem egy használt Uvex Boss 4000-re. 8000 forintot adtam érte, és 2 évet szolgált.
    Most lesz egy kategóriaváltás, igaz, nem túl nagy. A Simót lecserélem egy 251-es ETZ-re, és úgy gondoltam, a sisakcsere megér egy kis ráfordítást.

    [ Szerkesztve ]

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák