Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz #79335424 #9596 üzenetére

    Én csak az nem értem (lehet hülye kérdés). Ha lehúzok egy sticket vagy boxot a TV-ről miközben az bekapcsolt állapotban van, majd rádugok arra a portra egy másik eszközt (hot plug-os a TV), a TV ugyebár azt felismeri, s meg is jeleníti a készülék által adott képet. Majd ezt ismét lehúzom, s visszadugok egy sticket/boxot, akkor annál ismételten van kép. Ha ez így megbír valósulni, akkor egy elosztóval miért nem? Az gyak. mondhatni ugyanezt végzi el helyettem csak egy átkapcsolóval, nem?
    Azért is érdekel a téma, mert én is szeretnék venni egy elosztót, de ha ez nálam is így működne, akkor csak pénzkidobás.

    Lorand24, előző kérdésed inkább külföldről rendelős fórumba tartozik, de leírom, nem tart semeddig, plusz 27% az áfa, 22euró feletti értéknél kell fizetni, s a teljes összegre értendő.
    A kupon kódot a fizetés előtt alul található rubrikába kell beírni (ahol a kosár tartalmát látod).
    No de azért a továbbiakban vagy privátban írsz vagy itt érdeklődsz ha van még kérdésed, hogy helyén maradjanak a dolgok: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák