Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Clavo

    csendes tag

    válasz itanczos #5755 üzenetére

    Rádugtam, felraktam az usb drivert (a laptopra még nem volt rádugva azért kellett). (előtte a beállítások/usb-nél bekapcsoltam a pc kapcsolatot. (és lehet hogy az usb hibakeresés is be volt kapcsolva)) Majd rádugtam újra a reset gomb benyomásával és elindítottam a Finless rom flash tool-t. Utána nyomtam egy Erase Nand. Az végig is futott (végig számolt valamit 2000ig) és utána nyomtan a Flash rom-ra. Ott kiírta, hogy device ok, test ok... és még valami már nem emlékszem. Vártam, hogy történjen valami, de nem csinált semmit több percig (szerintem kifagyott). Majd bezártam. És megismételtem még egyszer, megint kifagyott majd még egyszer megismételtem. Ugyan úgy nem csinált semmit és ugyan úgy kifagyott mindig.
    Majd gondoltam visszarakom a régi romot. Elindítottam a RK Batch Tool-t betallóztam a régi romot és rányomtam a Restore-ra kiírta, hogy tesztel valamit aztán hibát dobott. Kiírta hogy .... error IDB. Kipróbáltam még még 2x. Aztán egyszer (nem tudom mitől) a windows nem ismeri fel. (nincs windows hang)
    Gondoltam (egy próbát megér) rárakom a régi és az új romot egy sd hátha valahogy felismer. De semmi.
    Szóval most itt tartok.
    Nincs rajta se rom se a windows nem ismeri fel, hogy valahogy rárakjak valamit.
    Ha azt mondod, hogy úgy sikerülhet akkor kipróbálom. De ha valakinek van valami más ötlete akkor szívesen fogadom.

    Előre is köszönöm a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák