Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Liar

    tag

    válasz PcCar #4294 üzenetére

    Köszi a tippet! A linkent oldalon lévő letölthető nem ment, viszont onnan könnyen áttaláltam ide.
    Letöltöttem az rtl8711.zip-et, a benne található fájlt átneveztem rkwifi.ko-ra és bemásoltam a /system/lib/modules-ba, majd 644 jogot adtam neki. Ezek után leállítottam a wifit, rádugtam az usb-wifit és visszakapcsoltam. Ment is mint az álom.
    Persze az eredeti rkwifi.ko-t lementettem, mert így most a belső wifi nem megy. Próbáltam az eredeti nevén insmoddal telepíteni, de úgy valamiért mindig a belső wifi indult el a ki-be kapcs után.
    Most írtam egy-egy shellscriptet az eredeti illetve az usb-s wifi lecserélésére, így viszonylag egyszerű váltogatni, de igazából nincs nagy jelentősége, mert így fogom hagyni.

    Azt nem tudom csak, hogy tudnám tesztelni a sebességét. Hozza a szolgáltatóm maximumát, de az végülis nem valami hűde: 12Mbps. NAS-om nincs, ha a gépemen osztok meg valamit, akkor onnan (másik PC-vel sem) tudok 4-5Mbps-nél nagyobb sebességgel másolni. Ez fogalmam sincs mitől lehet

Új hozzászólás Aktív témák