Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Clavo

    csendes tag

    Helló!

    Valaki hozzáértő magyaràzza már el nekem, hogy ez a k.. szar miért csinálja már szilveszter óta azt, hogy tök midegy milyen romot rakok rá akkor is mindig szìvat már ott tartok, hogy kalapács alá rakom az egészet :-)
    A hibajelenség a következő: bármilyen romot felrakok elindul rendesen majd elkezdem leszedni a programokat a playről és egyszer csak azt csinálja, hogy szinte mindegy milyen programot indìtok el, felugrik egy fehér képernyő majd vissza és nem indul el semmi. Csak egy-két alkalmazás indul el (óra, naptár, beállìtások). Ha próbálok törölni egy progit akkor el tűnik majd az újra indìtás után (mert ugye nem tudok csinálni semmit) újra ott van a program. Több újra indìtás után előfordul az, hogy többet be se tölt. Most a finnles 1.5-nél az androzip és a shazan után fagyott ki. Próbáltam már azt hogy csak kevesebb vagy más alkalmazást rakok fel, de mindig ez van. Nem tudom, hogy miért vagy mit rontok el, de most már kezd k..vára idegesìteni mert ez ìgy egy használhatatlan szar.
    Előre is köszi a segìtséget.

Új hozzászólás Aktív témák