Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TUtim

    csendes tag

    Sziasztok!
    Tanácsot szeretnék kérni,remélem ezzel kapcsolatban is lehet. :K
    Kezesként aláírtam 2-3 éve egy hitelt a barátainknak(házaspár). :W Aztán belementek egy bizonyos bank adósságrendező (mindent 1 csekkre)hitelébe,sőt még az összeget meg is növelték,ehhez közjegyző elé mentünk,ahol újra mindent aláírtunk,majd a bank...Tisztán emlékszem,hogy kezesként szerepeltem,ennyire hülye nem lehetek,vagy mégis? :(
    Sajnos a feleség 2 éve hirtelen pár hónap alatt tumorban meghalt,miközben a férj hepatitisen esett át,itt maradt 3 gyerekkel...
    Kb.fél éve sms-t küldözget kéthetente a bank,hívogat még szombat délelőtt is,egy alkalommal már csekket is kaptam,hogy éppen 800-900 scájci frankot hogyan tudok fizetni. :( Egyik alkalommal mondtam,hogy hagyjanak,kezes vagyok,erre közlik,hogy nem,társigénylő!!!!Micsoda?Mikor lettem azzá!Hogy én mekkora egy bal....vagyok!Valyon ennyire nem láttam,mit írok alá?De hát kezes voltam!!!! :W
    Felhívom a "hiteltársam",szedje elő a papírokat.Igen,az van oda írva.Be akarok menni a közjegyzőhöz,hogy történt ez.Vagy már mindegy? :(
    A férj továbbra sem gyógyult teljesen.Remélem sokáig él még!(bocsi) :(((
    Még 12 évig hívogatnak majd kéthetente ?Ez már zaklatás!Ezt megtehetik?30%-ot letilthatnak a fizetésemből,tudom.Sokra mennek vele 6 órában,eü.-ben dolgozom,nekünk is van jelzálog hitelünk,3 gyerekünk....Az egész fizetésem a bankba megy. :C
    Ha nem él sokáig,akkor mi lesz?Leértékelik a házat,a különbséget én fizetem?
    A házastársam bérével nem tehetnek semmit,ugye? :Y
    Mit tegyek?Már cs...m,mi?
    Jaj nekem!

    TUtim

Új hozzászólás Aktív témák