Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huszi.gyb

    senior tag

    válasz dj79 #57022 üzenetére

    Akkor gyere Budapestre, adok neked olyan címet, akinél van jó robogó. Ismerem, csak jót vesz meg. :)

    szerk.: szerintem még a szállításban is meg tudsz vele egyezni, ha kell.
    szerk2: A kínai sem rossz. Mondjuk attól függ melyik kínairól beszélünk.
    Tengernyi alkatrész áll rendelkezésre ha elromlik benne valami!

    Ekkora emeletes baromságot leírni!! Sokféle kínai van, amihez rohadtul nincs alkatrész. A Keeway/Motowell ebbe nem esik bele. Azért azon gondolkodtál, hogy miért van annyi bontott alkatrész 4-5 éves robogókhoz?

    Több ismerősöm vett már Keewayt, Motowellt, volt, amelyik már azt is tudta, hogy a szervizes papírokat intéző csajnak mikor jön meg a havija, annyiszor járt vissza garanciaidő alatt... Előítéletes vagyok? igen, beismerem.
    Ettől még amikor egymásra borítottam egy majd 20 éves Honda DJ-t és egy 10éves Keewayt melyik tört össze? A Keeway. Nekem ennél több nem kell...

    Volt, aki szintén nem hallgatott rám, vett Riejut. 2 évesen 100ért adtuk el a 240-ért vett gépet, 5k km-rel az órában, 70es hengerrel. Az a motor is úgy volt szar, ahogy lehetett... Ment, nem azzal volt a baj, de a műanyagok, a kormánycsapágy folyamatos kilazulása, a zörgések... a 95-ös évjáratú Tactom különb volt annál, pedig az is kaphatott már az élettől...

    [ Szerkesztve ]

    www.dongosofor.hu

Új hozzászólás Aktív témák