Hirdetés

Aktív témák

  • Xamaya

    újonc

    Szép estét kívánok! * Esik a hóóó. * Olyan szép! Szeretem...

    ( Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben... ) Rossz volt úgy felkelni, hogy tudom, hogy már feleslegesen gondolok rá, mert ő már úgysem teszi. Aludtam kerek 4 órát, és emlékezem /meg sírtam/ 6ot. Nem is olyan rossz az arány...
    Nomeg éjfélig beszélgettem Manóval. =) Úgy örültem. Úgyhogy tegnap este volt egy kis boldogság szerencsére. Most meg még nagyobb van, mert nemsoká HAZAKÖLTÖZIK a világ másik feléről! Már lehet számolni a napokat, és végre láthatom, átölelhetem. Rettenetesen hiányzik. Azt mondta, hogy alig fogok ráismerni, meg újra szép hosszú haja van. <3 :))
    Most jut eszembe egy gondolat, ami nagyon aktuális. --> * Ha valaki elmegy, az azért van, mert jöni fog helyette valaki más... *

    Hajnal négykor eszembejutott, hogy jó lenne kimenni Palotára, úgyhogy reggel fogtam magam, és mentem is látogatóba. Ugyanazzal a vonattal, amelyikkel jöttem haza az őszi szünetből, amikor először vesztünk össze Jocóval, úgy igazából... Mint tudjuk, véletlenek pedig nincsenek... Minden jól menne, ha nem ő jutna eszembe mindenről... :'[ Zenéről, illatról, színekről, ízekről és minden egyes szívem legmélyén bujkáló gondolatról és emlékről. </3
    Na mindegy, erős vagyok, sikerülni fog. Most másra kell koncentrálnom, tegnaptól új fontossági sorrend szerint élek. :)

    Mamáék jól vannak. Örültek, hogy megleptem őket, mert nem szóltam, hogy megyek. Én voltam az első vendég az évben. Úgy néz ki, hogy nagy esély van rá, hogy lesz egy kis unkatestvérkém. Boldog vagyok. =) Aztán elmentem Zsanimékhoz, nagyon jó volt őket is újra látni. Rengeteget nevettünk, igazán rámfért. :]

    Most megyek is kicsit gitározok, aztán meg vár az én Manóm egy fél éjszakás beszélgetésre. Bár náluk, a világ másik felén, ilyenkor még csak reggeliznek. Tiszta jó. :))

    Kellemes napokat kívánok minden látogatónak!
    Sziasztok, pápá!

    [ Szerkesztve ]

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

Aktív témák