Hirdetés

Aktív témák

  • Xamaya

    újonc

    Ismét itt egy újabb regisztráció...Talán jó ötlet, talán nem. Majd kiderül. Úgy éreztem, hiányzott az írás. Bár hogy miért, azt még én sem tudom igazán. Mindenesetre azt megfigyeltem, hogy mindig akkor kezdek el blogot írni, amikor valami végetér, vagy éppen amikor egy új dolog kezdődik. tt az ideje kicsit változtatni, hiszen ahogy megfigyelem az utóbbi fél évben rengeteg olyan dolog történt, aminek következtében én is sokat változtam... Hogy milyen irányba, nah az még egy jó kérdés :]

    Este (talán már éjfél is lehetett) mikor egyszercsak valami furcsa hangokat hallottam, mire nagynehezen rájöttem, hogy ez csak a telefon rezgése... De ugyan ki hív engem ilyenkor... Úgy voltam vele, hogy csak valami fontos dolog lehet. Néztem a számot, nagyon ismerős; ezért kicsit kétségbe is voltam esve, hogy akkor miért nincs elmentve... Gyorsan fogtam magam és kimentem a konyhába, nehogy már felébresszem anyáékat.
    * Így legyen ötösöm a lottón... * Manóka volt az. (kedves, régi jóbarát; de tavaly nyáron a távolság elválasztott minket, egyszercsak elköltöztek a világ másik részére, onnantól nem hallottam róla semit; ő kére hogy ne tartsunk semmiféle kapcsolatot...) Annyira rémült volt a hangja, még sírt is közben, nem halottam tisztán mit mondott, szörnyen meg voltam ijedve, hogy vajon mi történhetett :( Csak azt ismételgette, hogy: "Netti, én nem akarok tovább élni; semmi értelme sincsen" Nah akor már le kellett ülnöm a fotelba, mert már majdnem összeestem. Nagyon régen nem aggódtam így, mint tegnap éjjel... Hiába kértem, hogy próbálja meg elmondani mi a baj, hogy megértsem, mert így nem tudok segíteni, de ő csak sírt, és azt hajtogatta, hogy meg akar halni. El sem akartam hinni, hiszen nála erősebb, vidámabb, optimistább emberkével még nemigen találkoztam. Ránéztem az órára, és hajnal 1 volt. Egyszer csak azt mondta, hogy ne aggódjak érte, mert úgyis azt fogja kapni, amit megérdemelt. Inenntől teljesen kiborultam... Az egészből semmit sem értettem, nagyon félem, hogy mi lesz ebből... :( Azt mondta, hogy talán még jelentkezni fog, és letette a telefont. Én meg csak ültem a konyhában hajnal háromig, és próbáltam visszahívni, hogy megfejthessem a problémát, de vagy ki volt kapcsolva, vagy nem tudott egy értelmes mondatott sem összehozni... Mondanom sem kell, hogy aludni nem tudtam semmit sem. Most már szerencsére kicsit megnyugodtam, mert reggel írt egy e-mailt, amiben elég részletesen le voltak írva a dolgok, amin csodálkoztam is, met soha nem írt nekem egy oldalnál többet... Mire elolvastam a kis töténetét, ami miatt (szerinte) nem érdemes tovább élnie, látom a levél végén, hogy: "ez történt az én drága öcsikémmel, gondoltam fontos, hogy leírjam részletesen, hogy ne aggódj érte annyira"
    Igen, a nővére elmesélte az egész hátterét a sztorinak, valami iszonyatosan durva dolgok történtek kint velük, amit most inkább nem kezdek el kifejteni. Csak reménykedni tudok, hogy a családja és a doktorúr segítségével újra visszakaphatja mindenki a régi Manót.

    Most kaptam egy újabb üzenetet, hogy annyira rosszul lett hajnalban, hogy bevitték a kórházba. Egyrészről megnyugodtam, hogy ott legalább jó kezekben van, és figyelni fognak rá, másrészről meg nagyon izgulok, hogy mi történik vele. Melinda megígérte, hogy minden eseményről tájékoztatni fog e-mail-ben, úgyhogy megkönnyebbültem egy picikét. :)

    Most "csak" ennyi, így is elég sokat írtam így elsőre, de most igazán jól esett. :)
    Indulok is készülődni, mert nemsoká irány ♥ Szeged Sun City ♥

    További szép napot Nektek! * Gyógyulj meg Manó!!! *
    Tschüß!

    [ Szerkesztve ]

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

  • Xamaya

    újonc

    Végre hazaértem! Nagyon bonyolult egy nap volt ez a mai... Ha egy mondatba össze kellene foglalni, akkor körülbelül így nézne ki: Erős és genge voltam, egyszerre nevettem és sírtam. >> Szó szerint ez jellemezte az egész délutánt... Mind fizikailag, mind lelkileg.
    Nagyon jó volt így "ezer év" után találkozni, beszélgetni, sétikálni, egyszerűen csak együtt lenni, azzal az emberkével, aki igaán fontos nekünk! Köszönöm * Evi * a mai csodaszép órákat! <3
    Sikerült rájönnöm arra, hogy tényleg van valami igazság ebben a 2 mondatban: " Ne légy barátságtalan az idegenekkel! Akár álruhás angyalok is lehetnek! " :) Eddigi életem során nem nagyon gondoltam volna, hogy egy idős, ápolatlan, 3 osztályt éppen-éppen elvégzett hajléktalan bácsi bármi olyat tudna nekem mondani, hogy elsírom magam... Pedig ma ez történt. Kint ültünk a Csészényi-téren, mikor egyszercsak fölbukkant a semmiből a mi Álruhás Angyalkánk. Először rettenetesen meg voltam rémülve. /Ne kérdezzétek, hogy miért; magam sem tudom. Nagyon furcsán (és ijesztően) nézett ki./ Viszont amikor elkezdett nekünk mindenféle aranyos versikéket mondogatni, rendesen elcsodálkoztam ám! Iszonyatosan kedves volt, telis-teli életkedvvel, csupa-csupa jó szándékkal és becsülettel. Láttam a szemében a csillogást, az örömet, a szeretetet. Különlegesebb volt, mint a "társai". Nem tudom leírni, milyen érzés volt... :)
    Manó is jobban van, kaptam üzenetet Melindától, úgyhogy örülök! :) Most viszont befejezem a mesémet, mert vár az MSN. (Helyeseben fogalmazva, megjött akit én vártam) :) :B
    Szép estét, jó éjszakát! ^^,

    [ Szerkesztve ]

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

  • Xamaya

    újonc

    Jó reggelt Koránkelők! :) Elérkeztünk a hónap utolsó napjához. Milyen furcsa, hogy holnap már november lesz. Lassan elő lehet venni a szövetkabátot, meg a csizmákat sem ártana megkeresgélni. :] Különös... Már megint alig tudtam aludni, egyfolytában csak forgolódtam; meg már negyed nyolckor ébren volam... Végülis jó, hogy nem alszok délig, mert hétfőn már suli, és megint lehet kelni 6-kor...

    A szünet utolsó három napja... Nagyon gyorsan eltelt, és én meg eddig még semmit sem tanultam meg a jövő heti 11 témazáróra... Egyszerűen nem tudok neki mit csinálni, nem vol hozzá elég lelki erőm. :] Valahogy mindig volt jobb dolgom, mint az infrastruktúra, az izopropil-ciklohexán, az angol rendiség kialakulása, és mondjuk a polihidroxi-aldehidek tanulmányozásán kívül. Mivel nem akarom elrontani ezt az eddigi két hónapomat, ami azért elég jól sikerült; ma összeszedem magam és megtanulom a földrajzot, az angol szavakat, meg az irodalmat. Szép kis terv, kíváncsi vagyok, mi lesz belőle :] Aztán holnapra marad a töri, kémia, fizika. Szerdára pedig amire esetleg nem jutott idő, (vagy éppen kedv) + az ének, Rick-angol, infó, rajz, német.

    Itt az ideje belevetni magam a földrajzkönyvbe... =( Este jövök, beszámolok, hogy mi lett a nagy tanulásból. :]

    További szép napsütéses, mosolygós napot kívánok Mindenkinek, Ancsának boldog szülinapot, Fecónak pedig kellemes kirándulást!

    Tschüß :)

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

  • Xamaya

    újonc

    Nagyon kellemes, gyertyafényes estét Mindenkinek! :]

    Nem is tudom, miről meséljek most így hirtelen, nagyon sok érdekesség történt ma!
    Először is, eléggé elcsodálkoztam magamon, mivel a reggeli tervem nagyrészben megvalósult. Ezek szerint (ha akarom) tényleg tud elég nagy akaraterőm lenni. --> 58 oldal földrajz tanulnivaló, 3 oldalnyi angolházi, és még egy icipici irodalom is. Egészen jó teljesítmény. :)

    Nemrég egy kicsit pakolásztam a szekrényben, és szelektáltam... Már éppen ideje volt. Túl sok felesleges dolog bújkált mindenfelé, amiről csak rossz emlékek jutottak eszembe. Szobám is át lett rendezve, olyan kis aranyos :)) Most is égnek a pici illatos teamécseseim, nagyon sokan vannak ám. Tele van velük az egész szoba. Hihetetlenül kellemes illat van itt bent :]

    Érzem mindenben a változásokat körülöttem. Tele vagyok energiával, fizikailag remekül érzem magam! Már a térdem is javulgat! Bár most inkább elviselném, hogy fáj, csak a szívem rendbejönne... De ez nem ilyen egyszerű. Miért zárkóznak be az emberek ennyire? Miért nem nyitják ki a szemüket rendesen? Miért nem látnak tovább az orruknál? Miért van az, hogy akárhogyan igyekezek, úgy érzem, hogy felesleges? Miért nem tudom egyszerűen összeszedni magam? Szeretnék most bátrabb lenni! Szeretném, ha Ő sem félne ennyire... Tőlem igazán nem kellene. Remélem Ő is rájön erre előbb-utóbb. Mostmár tudom, hogy nagyon nehéz újra felépíteni egy ember bizalmát, szeretni tudását, az egész lelkét, amit már sokezernyi apró darabkára összetörtek. De megfogadtam, hogy igyekezni fogok, és nem fogom feladni! :]

    Holnaptól újra torna, és kevesebb hűtőnyitogatás! =) Szülinapomra szépen akarok kinézni, jól esne most mondjuk -3 kg... Itt az ideje kipróbálni az akaraterőmet! ;)

    Noh most elmegyek gitározni, amíg nem ér haza a kis kirándulóm, aztán ki kell faggatni, hogy milyen volt a pesti levegő! :)

    További kellemes estét; holnapra kitartást, békességet, gyertyafényes szép napot kívánok Nektek! (:

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

  • Xamaya

    újonc

    Szép estét Nektek!

    * A sír csak egy üres doboz. Akit szeretek, az él az emlékezetemben, egy széthajtogatott zsebkendőből felszálló illatban, egy hangsúlyban, mely váratlanul eszembe jut, és egy hosszú percre belefeledkezem, míg lehajtom a fejem. *

    Tartalmas egy napom volt, az biztos. Reggel 8-tól egyhuzamban este hatig csak egyik temetőből a másikba, egyik faluból a másikba, rokonlátogatások, ünnepi szentmisék (csupán 5 db), de a nagy rohangálások ellenére szép nap volt. Kellemes, napsütéses (bár este mikor már elindultunk haza, óriási vihar volt, villámlás, meg hatalmas szél)
    Olyan furcsa volt, hogy idén már nem mehettem Varga Mamával gyertyákat gyújtani... Szokatlan, hogy már nincs itt velünk. Valamelyik nap is fel akartam hívni telefonon... :'(
    Még rajta voltak a sírján a koszorúk, bár némelyik kicsit száradtan; de nagon szépen nézett ki. Hiányzol Mama, de soha-soha nem felejtelek el! Annyi szépet, és jót tanultam Tőled, nagyon örülök, hogy ilyen csodálatosan nagyszerű mamám lehetett! :)

    Minden családtagra, barátra, és ismerősre sok szeretettel emlékezek; ~70 év múlva találkozunk...

    * Ha azt kérdezed, hol lehet manapság igazi szeretetélményt találni, azt felelném, hogy a temetőkben. Ott, utólag, amikor már vége a sztorinak, jövünk rá, hogy Ő volt AZ! Amikor hiányzik, amikor a hétköznapi unalomból és dulakodásból átlép a történetünk az Örök Fénybe, jövünk rá, kit vesztettünk. Most, amikor már késő, kezdünk el valóban szeretni. *

    [ Szerkesztve ]

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

  • Xamaya

    újonc

    Holdfényes szép estét! :]

    Vázlatos bejegyzés fog következni, mert egyrészt kezdek kicsit fáradt lenni, meg most csak úgy egyszerűen ehhez van kedvem:

    - Manóka: Kezd rendbejönni, örülök neki; mert így karácsonykor (ha miden sikeresen összejön) találkozhatunk anélkül, hogy el kellene jutnom Ausztráliáig :]

    - Suli: Elvagyunk, most nagy hajtás van mindenből, de egészen jól viseljük. Az egyetlen ami problémás az a fizika... rettegés bemenni az órákra... :[

    -Itthon: Egyre jobban kezdem úgy érezni, hogy létezik még az a szó, hogy család... remélem rövid időn belül minden újra a régi lesz :)

    -Problémák: Említésre méltóak szerencsére már nincsenek!!! =) Jól érzem magam testileg-lelkileg! Komolyabb tervek nélkül próbálok éldegélni, a véletlenre (ami ugyebár nem létezik) bízni magam, és igazán boldog lenni! :)

    * Legyünk Együtt Papírsárkányok! * ^^,

    Jó éjszakát, További napsütéses és mosolygós napokat Mindenkinek! :)

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

  • Xamaya

    újonc

    Sziasztok, szép délutánt! :]

    A mai nap kezdő gondolata: "Süt a Nap, nehogy szomorú légy; ez lehetne százszor is rosszabb..." :) Valami volt ma a levegőben, ebben biztos vagyok. Különösen sokat mosolyogtam, és nagyon is friss voltam, meg most a tesi órai kiképzés is jól esett. =)
    ( Lehet, hogy a szerencsefog csak azután hoz szerencsét, miután kiesik? :D Nem tudom, de jó lenne már egy kevéske belőle. Örülök, hogy tegnap este négy és fél év után végre kiesett az az egy fölösleges fogacska, csak ne fájna most ennyire :[ )

    Ma végre kiderült, hogy mikor lesz szülőértekezlet, meg a németországi cserediák-kapcsolatos utazás, meg a téli szünet! ^^, / ---> December 18: utolsó tanítási nap, + Gimi-Est. December 19: iskolai karácsonyi ünnepség... /
    Még csak most lett vége az őszinek, de én már azt várom, hogy lehessen hógolyzni, meg mézeskalácsot sütni, meg remélhetőleg találkozni Vele!!! Jelenleg ez minden álmom... :) Nagyon remélem, hogy sikerülni is fog!

    Kaptam ma egy levélkét Gábortól. Már meg is jegyezte a postás, hogy milyen népszerű vagyok... ;) Szine minden héten ír valaki! :]
    Csak egy kis részletet idéznék belőle, amit nagyon aranyosnak találtam. -->

    " Ami a gondolataimat illeti, jó lenne néha kikapcsolni őket. Neked nem szokott fölöslegesen járni az agyad néha? Vágyak, álmok, múlt... Annyi sok-sok kusza gndolat, és csak összezavarnak, véletlen sem jó, hogy vannak.
    Ajh, szerelmes akarok lenni, akkor elmúlnak. Az emberiség egyik nagy esélye a szerelem. Igaz vannak vele némi gondok, de azért nagy esély. A baj csak az szokott lenni, hogy nem tudják kiélvezni, mert rabul ejt. Mint ahogy mondják is: szerelembe ESIK valaki. Bele esik, lefelé, valami gödörbe. Miért nem szerelembe EMELKEDIK? Mennyivel jobban hangzik :) ... "

    Most mentem tanulni, holnapra sok minden kell, de még este jelentkezem! =)
    Tschüß

    [ Szerkesztve ]

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

  • Xamaya

    újonc

    Kellemes, mosolygós estét kívánok! :]

    Nekem már biztosan nem lesz rossz, mert már nagyon benne vagyok a hétvégében. Holnap nincs suli (illetve van, csak én meg megyek Szegedre az egyetemre nyíltnapozni. =) Remélem nem lesz fölösleges, és legalább olyan szép napsütéses nap lesz, mint ma!
    Ahogy jöttem délután haza, megláttam a buszmegállóban egy nagyon jó kis plakátot, és támadt egy ötletem, hogy milyen meglepetéseket fogok idén készíteni Karácsonyra azoknak, akik megérdemlik! :)
    Olyan nagy nyugalom van mostanában itthon... Hiányzik a nyüzsgés, a sok-sok bolondság, az esti vitatkozások, meg úgy minden mókás dolog. Mindenesetre próbálok kitalálni mindig valami elfoglaltságot, szerencsére nem sokat unatkozok.

    Itt van pár fontosabb tennivaló, csak hogy ne felejtsem el őket:
    - megkeresni a földrajz tételeket
    - könyvtárba visszavinni a cuccokat
    - elkérni Mamától a recepteket
    - újrahangolni a gitárt
    - megcsinálni a reneszánsz-iniciálét
    - elküldeni a képeket Zsaninak
    - e-mailt írni Cristin-nek

    No mára ennyi, holnap beszámolok, milyen volt a nyiltnapozás! =)

    * És reszketünk, ha elfújjuk a gyertyát, és a sötétség járkál körülünk, a paplanunkat is fülünkre húzzuk, halálosan magunkba merülünk. *

    Legyetek jók!
    Tschüß! :))

    [ Szerkesztve ]

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

  • Xamaya

    újonc

    Sziasztok!
    Legyen szép estétek! / Szebb, mint az enyém! /

    Jelenleg talán ez a vers tükrözi legjobban a gondolataimat -->
    * A játszótársam, mondd, akarsz-e lenni. akarsz-e mindig, mindig játszani.
    Akarsz-e együtt a sötétbe menni, gyerekszívvel fontosnak látszani,
    nagykomolyan az asztalfőre űlni, borból-vízből mértékkel tölteni,
    gyöngyöt dobálni, semminek örülni, sóhajtva rossz ruhákat ölteni?
    Akarsz-e játszani mindent, mi élet, havas telet és hosszú-hosszú őszt,
    lehet-e némán téát inni Véled, rubin téát és sárga páragőzt?
    Akarsz-e teljes, tiszta szívvel élni, hallgatni hosszan, néha-néha félni
    hogy a körúton járkál a november, ez utcaseprő,szegény, beteg ember,
    ki fütyürész az ablakunk alatt? Akarsz játszani kígyót, madarat,
    hosszú utazást, vonatot, hajót, karácsonyt, álmot, mindenféle jót?
    Akarsz játszani boldog szeretőt, színlelni sírást, cifra temetőt?
    Akarsz-e élni, élni mindörökkön, játékban élni, mely valóra vált?
    Virágok közt feküdni lenn a földön, s akarsz,akarsz-e játszani halált? *

    Rájöttem, hogy mindig azzal rontottam el a körülöttem zajló dolgokat, hogy túlságosan féltem attól, hogy ha valami már nagyon jó, akkor az hamarosan végetér...
    "Egyszerűen csak elfogy, mintha nem is lett volna."

    Rájöttem, hogy semmit sem szabad túlságosan erősen akarni, meg hogy ami nem megy, azt nem kell eröltetni.

    Rájöttem, hogy nagyon rossz egymás után többször elkövetni ugyanazokat a hibákat, és hogy végre már tanulnom kellene belőlük.

    Rájöttem, hogy változtatni kell. Nem szabad ennyit gondolkozni, hogy :"Mi lesz, ha ...?" Aminek jönnie kell, az úgyis eljön magától is, bármit is teszek. Most inkább a MOST-tal kell foglalkozni, rendbetenni azt a sok-sok kis problémát a fejecskémben, amik nem hagynak nyugton, és azután hagyni magam a sorsra. :)
    Nem fogok hosszú-távú célokat tervezgetni, fölöslegesek. (Legalábbis jelenleg így látom.)
    Nincsenek hatalmas-nagy terveim, csak szeretnék már végre boldogan és kiegyensúlyozottan élni, nem félni a félelemtől, és csak egyszerűen hagyni, hogy töténjenek a dolgok maguktól, ahogy régen... :)
    (Remélem sikerülni fog! Illetve: sikerülnie kell, mert erős vagyok, és ha én valamit nagyon szeretnék, akkor azt úgyis végig fogom csinálni!!! )

    Kellemes hétvégét Nektek! Vigyázzatok Magatokra, és Másokra is! :)
    Tschüß!

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

  • Xamaya

    újonc

    Sziasztok! =)

    Ismét vége a hétvégének, én meg már megint várom a következőt... Különös volt ez a két nap, meg pihentető is. Tök jó, hogy ezen a héten nem lesz semmi túlságosan megeröltető dolgozat, úghogy végre kikapcsolódhattam egy kicsit.

    Könnyebbnek érzem magam, mindenféle tekintetben. Először is talán azért mert megszabadultam attól a sok bonyolult gondolattól ami a fejecskémet meg a szívemet nyomta, meg három kilótól, ami azért egészen jó dolog, és így mostmár egészen elvagyok az 53 kilómmal! :)
    Ma reggel újrahangoltam a gitárt, most nagyon szépen és tisztán szól, úgyhogy egy ideig lesz mivel sokkolni esténként anyát! :D
    Délután megcsinálgattam a maradék házikat, meg a földrajz tételekkel szenvedtem kicsit, aztán meg MSN. =)

    Szeretek Vele beszélgetni, szeretem a gondolatait, a stílusát. Annyi sok hasonlóság van bennünk... Még így is, hogy nem is láttam még egyszer sem, úgy érzem, mintha ezer éve ismerném. :) Remélem, hogy minél előbb sikerül majd megszervezni egy jó kis sétálós-beszélgetős találkát, kíváncsi vagyok , a mosolyára. :))

    Mára ennyi, más nem nagyon jut az eszembe. (Nem akarok holnap hatkor kelni) =(
    Legyen szép estétek, a hétfőhöz pedig mindenkinek kitartást kívánok! :]
    Pápá!

    [ Szerkesztve ]

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

  • Xamaya

    újonc

    Halihó!

    Nincs jó kedvem... sőt, kifejezetten rosszul vagyok. :( Olyan rettenetesen nagy szörnyűséget álmodtam, nagyon nagyon ijesztőt...
    Amikor felkeltem egyből fel kellett mennem msn-re, mert valahogy megéreztem hogy van valami baj a Fecóval. Nem tudom, hogy honnan jött ez az érzés, de sajnos úgy is volt. Láttam,hogy itt nincsenek rendben a dolgok. "Szomorú voltam, mert szomorú volt..." Meg még most is az vagyok, mert én egyszerűen csak ilyen vagyok, hogy mindig nagyon aggódok mindenkiért, néha talán már túlságosan is, de nem akarom,hogy baja essen. Szeretnék segíteni neki, bárcsak tudnék... =( Most is csak próbákozok írni neki msn-en, de nincs válasz... Meg sms sem, meg fel sem veszi a telefont. Pedig én annyira szeretnék segíteni, bárcsak tudnék!!! :(
    Direkt beültem most a másik csoport infó-órájára, csak hogy hátha tudnék vele beszélni... de nem =( Nagyon remélem, hogy este elmeséli mi a gond.
    Jelenleg ennyi, már nem nagyon tudok gondolkodni sem, annyira nagy össze-visszaság van az agyamban! :'[

    Este jelentkezem, csak jöjjenek rendbe a problémák! =(
    Bye-bye.

    [ Szerkesztve ]

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

  • Xamaya

    újonc

    Üdvözletem Mindenkinek! =)

    Igen, jól eltűntem mostanában innen, de meg volt rá az okom. Nagyon sok volt a tanulnivaló, a fáradtság, a veszekedés. Olynakor meg nagyon nehéz írnom. (Úgyis csak a rossz gondolatok jönnének, ezért inkább csöndben maradok. :]

    Most viszont REMEKÜL érzem magam, és ez nagyon enyhe kifejezés! Mérhetetlenül boldog vagyok, és határtalanul szerelmes!!! :) A legjobb dolog az életemben az én ♥Jocóm♥! És csakcsakcsak az enyém! :$ Senkinek sem adom oda! ;) Pénteken, amikor találkoztunk éreztem, hogy szörnyű nagy butaság lett volna lemondanom Róla, mert egyszerűen IMÁDOM! Mindennél jobban! Nem érdekel, hogy sokaknak nem tetszik a helyzet, nem érdekel, hogy sokat kell szenvednem miatta, semmi sem érdekel, csak hogy erős és kitartó tudjak, (tudjunk) lenni. =) Küzdök Érte, Magamért, Értünk. Mert megéri, és mert egyedül Ő az aki mellett igazán boldog vagyok! ♥ Vele ♥ szép az élet! [: Idézem: "Egymásnak találtak ki minket" Teljesen igaz...

    Már csak 11-et kell aludni és szülinap! =] Azután meg már "csak" 15-öt, és végre meglesz az első együtt töltött hétvégénk! :)) Ha addig életben maradok, akkor én leszek a világon a legboldgabb emberke! ^^

    Most viszont belebújok a fizika-füzetbe, csak már nem bírtam ki, hogy ne írjam le a gondolatokat. Majd igyekszem folyamatosan beszámolni a fejleményekről!

    Legyetek jók, szerelmesek, mosolyogjatok sokat, és vigyázzatok egymásra! :] Pápá!

    [ Szerkesztve ]

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

  • Xamaya

    újonc

    Szép napot Nektek! =)

    Nem tudok most másra godolni, csak hogy tegap... Tegnap... milyen csodajó nap volt! ^^ Ha ♥ Vele ♥ vagyok, minden megvátozik, és hihetelenül boldog vagyok (illetve vagyunk) :] Végre találkoztam a Mamával is, és ugyanolyan kedves és aranyos, mint amilyennek elképzeltem. Nomeg a Márti is nagyon jófej, úgyhogy örültem! :)

    Egyszerűen annyira hihetetlen, hogy csupán 35km-re megyek el otthonról, és mégis olyan, mintha egy teljesen másik országban lennék... Egy olyan országban, ahol nincsenek problémák, veszekedések, ahol mindenki egyenrangú, nincsenek idióta előítéletek, és még a kutyusoknak is van szavazati joguk. :] Bárcsak itthon is ilyen lenne a helyzet! =( Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer majd így fogok hargudni (enyhe kifjezés) valakire is, mint rájuk... (akik elméletben a szüleim lennének, gyakorlatban meg...inkább nem részletezném.) Most pedig idézném Zsuzsát: "Valaki mondja már meg nekik, hogy 2008-ban vagyunk." Hát igen, jó lenne ha észrevennék, dehát azt hiszem, hogy arra még egy kicsikét várnunk kell...

    Kellemes tud lenni, amikor az embert jobban szereti a Jocó családja, mint a saját szülei... Node sebaj, ezt is túléljük valahogy, mint az eddigi sokezer zűrzavart. =) Azt olvastam valahol, hogy ha az ember fiatalon megtanulja megoldani a gondokat, akkor amire felnőtt lesz, már nem is lesz olyan sok problémája, mert már leküzdötte őket korábban, és így szépen lasan elfogynak. Talán így van, talán nem. Mindenesetre reménykedem benne. :))

    Tegnap este, mikor hazértem és kiderült, aminek nem kellett volna, (nevezetesen: hogy nem éppen ott voltam, ahol lennem kellett volna, hanem a Jocónál) elkezdtem leírogatni hogy miken, és hogyan szeretnék változtatni, és hogy mik a terveim azzal kapcsolatban, hogy végre elfogadják, hogy nekem Ő kell és hogy csakis ŐT szeretem! ^^, Nagyon remélem, hogy sikerül majd megvalósítani az ötleteket! Ahogy mondtam már milliószor, hogy senkivel sem érzem ilyen boldognak magam, mint Vele és senki sem tud ennyire elvarázsolni, mint Ő! :) IMÁDOM! <3 És nem érdekel, hogy ha valakinek nem tetszik. Nagyon sajnálom, de soha senki miatt nem fogok lemondani Róla! Szükségem van Rá - jobban, mint bármikor bárkire!!! :$ :)

    Már csak 6 alvás, és szülinap... Csak egyetlen-egy dolgot kérek, de hatalmasnagyon! Ha az összejön, akkor nagyon-nagyon fogok ám örülni! (enyhe kifejezés) Noh, szerintem minent leírtam, ami fontos volt. Majd jelentkezem, ha történik valami.

    Zárógondolatként: "Úgy szeretlek, azért amit, olyan jól csinálsz velem. Úgy szeretlek, azért amit, olyan jól csinálsz velem..." :B ♪ ♫ ♪
    ♥ Jocó & Netti --- 2008. november. 21. Köszönöm! ;)

    [ Szerkesztve ]

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

  • Xamaya

    újonc

    Halihó! :)

    Nos... kicsit összevissza gondolkodom ma, el vagyok fáradva, leszívta az agyam a "rajz projekt-munka" = szappan faragás... :S Nagyon idegesítő egy feladat, dehát elég jól sikerült szerintem. :] Suliban amúgy minden oké, leszámítva a matek és fizika osztály- átlagokat. =]

    Pénteken szülinap, szombaton meg családi móka itthon... De csak akkor lesz igazán tökéletes, ha itt lehet az én ♥ Jocóm ♥ ^^ Mivel Ő is a Családom része, ugyanannyi joga van velem lenni, mint mondjuk a Máténak. (anya öccsének a nevelt fia, akit maximum háromszor láttam eddig.) A lényeg, hogy valahogy el kell még addig intéznem, hogy felfogják itthon a helyzetet, és akkor csodaszép napunk lesz! :) Szerelmes vagyok, boldog, és vidám :] Nincs aki elrontsa a kedvemet, és ez olyan ritkaság. Csak az én Egyetlen Szerelmem számít most, és az hogy végre legyen egy kis összetartás ebben az átkozott "család"-nak nevezett valamiben... :] Néha olyan szerencsétlenségnek éreztem magam, de a napokban rájöttem, hogy a legszerencsésebbek között vagyok. =) Egy ilyen imádnivaló emberkével mellettem... <3 És én már nem tudom (és nem is akarom) nélküle eképzelni a napokat, heteket, hónapokat, éveket... :$ * Szükségem van Rá(d), jobban mint bármikor bárkire! *

    Ha esetleg nagyon unatkoztok, akkor tessék egy kis szerencsét és energiát küldeni nekünk, hogy minden jóól sikerüljön a hétvégén! :))

    Legyetek jók, és szerelmesek! :]
    Tschüß!

    [ Szerkesztve ]

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

  • Xamaya

    újonc

    Kis szünet után újra üdvözlök Mindenkit, aki esetleg érdeklődne felőlem!

    ... Most csupa összevisszaság minden, én magam is. Fogalmam sincs, hogy mi hogy lenne helyes, mi hogy lenne jó és egyben kellmes ... Utálom a bonyodalmakat, illetve azt, hogy nem tudom úgy kezelni őket, ahogy kellene. Tudom, hogy sokkal egyszerűbb is lehetne az egész életem, de nekem mindig az kell amit nehéz, vagy lehetetlenség megvalósítani. ♥ * Bob Marley - Fussin' & Fightning * ♥

    Nem tudok gondolkodni normálisan, végülis sosem tudtam igazán. (csak reménykedtem benne hogy talán jó döntéseim vannak.) De tulajdonképpen ma rájöttem, hogy eddigi kis életemben ahány jónak mondható komolyabb döntést hoztam, azt nehéz lenne két kezemen összeszámolni. :[ Egyre jobban úgy érzem, hogy amit kívántam, amikor elfújtam a szülinapi-torámat, sohasem fog tejesülni. Pedig az emberek 95%-ának ez egy teljesen természetes dolog. Nekem meg csak egy nagy álom. :( Bárcsak tudhatnám, hogy mivel érdemeltem ki ezt a sok szerencsétleséget, bárcsak tudhatnám, hogy miért nem tudok egyszer végre erős lenni, és megvalósítani amit akarok. Szörnyen érzem magam, mást nem tudok most mondani.

    Remélem rendbejönnek a dolgok, bár ennek jelenleg kicsi a valószínűsége, de én csak mosolygok, még ha fáj is, és küzdök.
    Bárcsak velem lehetne ♥ Mama ♥. Ő tudna segíteni, de mostmár magamtól kell megpróbáli boldogulni. Igyekszem. Próbálkozom.

    Legyenek szebb napjaitok, mint nekem!
    Tschüß!

    [ Szerkesztve ]

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

  • Xamaya

    újonc

    Szép estét kívánok Mindenkinek!

    / A meglepetések hétvégéje... /

    Most megint olyan jó minden! :) Vidám vagyok, boldog, és nagyon nagyon jókedvű!
    Rettentően várom a téli szünetet, szerencsére már csak 5 nap suli.
    Itthon is kezdenek alakulni a dolgok, Mama is meggyógyult szerencsére, Apának is megküldték a zárójelentését, és jobb lett mint amire számítottunk, úgyhogy minden szuper! :] Ráadásul újra rátaláltam arra az érzésre, amit már egy jóideje kerestem...
    Mára ennyi, sietek is vissza Hozzá, aztán majd holnap remélhetőleg írok még egy hosszabb bejegyzést, meg fölrakom az új versem, hátha érdekel valakit!

    Legyetek jók, vigyázzatok Egymásra!
    Pápá!

    [ Szerkesztve ]

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

  • Xamaya

    újonc

    Csodálatos Karácsonyt Kívánok Nektek! :)

    * Karácsony a szeretet ünnepe. Nélküled, mi értelme? Ajándékok, és mosoly az arcokon.
    Csak az én szemem könnyes, s hogy ne lássák kinézek az ablakon...
    Mert nincs velem Õ. Távol ünnepel nagyon, a gyertya még ég. Lángjában csak Õt látom.
    És ott áll a fa, feldíszítve miértünk ragyog. Hiányzol, hiányzol nagyon. Ez egy ilyen szomorú alkalom... *

    Most ezt érzem, és valóban rossz így külön a legszebb ünnep, de MI erősek vagyunk, és nem fog ki rajtunk semmi. Nem fogom engedni senkinek és semminek, hogy a boldogságunk közé álljon! Holnap lesz fél éve, hogy megismertem! :). Soha nem engedem el, szükségünk van egymásra! IMÁDOM! <3 Köszönöm, hogy vagy nekem! ^^,

    ♥ Szeretlek Kincsem! ♥

    Sziasztok! További szép napokat Mindenkinek! :]
    Pápá! :))

    Legyetek mindig nagyon vidámak, végtelnül jókedvűek, határtalanul szerelmesek, mosolygósok, és segítsetek ahol csak tudtok!

    [ Szerkesztve ]

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

  • Xamaya

    újonc

    A Meglepetések Napja

    Fantasztikus volt, igazán tartalmas. Nehezen lehetett volna kellemesebb. (Illetve ha Ő velem lett volna, akkor igen. De az sajnos kivitelezhetetlen jelenleg. De nincs szomorkodás, mert attól semmi sem könyebb. Sőt...)
    Tegnap este, mikor lefeküdtem, éreztem hogy reggel itt hónak kell lennie! :) Olyan jóó megérzéseim vannak néhnapján...

    Reggel: Felébredek 8-kor, és * Nézz ki az ablakon, fehér lett a táj ^^ pont neked való... * Úgy örültem! Annyira szeretem a havas tájat! <3

    Két óra múlva: Indulás Palotára Mamáékhoz, félúton látogatás Tatánál, meg gyors beugrás a temetőbe. (Poénos volt, mert megtámadott egy fácán... igen, a temetőben. Mindenesetre jót kergetőztünk.)

    Dél körül: Sikeres megérkezés Mamáékhoz. Mi voltunk az elsők. Talán először. :] Aztán szépen lassan mindenki odaért, aki lényeges volt! (: Finom ebéd, karácsonyfa-csodálás, ajándékbontogatás, élménybeszámolók, fényképezgetések, frissen sült tepsis fahéjas-diós alma-evés, sakkozás, kártyavárépítés, borozgatás ^^, hóóógolyózás, első hóban fürdetés (persze csak hogy szépek legyünk), és a lista végtelen. A lényeg, hogy mindenki fantasztikusan érezte magát. :))

    Este: Fáradtan és jollakottan indulás hazafelé. Kocsiban másfél óráig folyamatban röhögős, énekelős, bolondozós utazás. Kegyetlenül jóó volt. Jövőre is ilyet szeretnék! <3
    Szeretlek Titeket! :] ♥ "Olyan nap volt, hogy arra már nincsen szmájli!"

    Boldogságot, békességet, szívből jövő szeretetet kívánok Nektek!
    Pápá! :]

    [ Szerkesztve ]

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

  • Xamaya

    újonc

    Üdvözletem Mindenkinek! :]

    Ha elmúlik Karácsony... Lehet, hogy nem hangzik túl jól, de örülök neki, hogy vége van. Igazából a palotai látogatáson kívül tragikus volt az egész, csak megpróbáltam szépnek látni... Hiába mondják azt, hogy közelebb hozza az ünnep a családtagokat, meg hogy érződik a szeretet, és az összetartás. Erről az egészről az a véleményem, hogy nagyon örülök, hogy ha ez a legtöbb embernél így van, de sajnos az én esetemben nem lehet összetartó, szerető családról beszélni. Pedig nagyon is szeretnék, és mindent megteszek az ügy érdekében, de ez már innentől nem rajtam múlik sajnos. :'[

    Zsaniról meg Szabiról alig tudok valamit a szünet óta. Jól eltűntek mindenhonnan. Se telefon, se msn, se semmi. Nagyon remélem, hogy nincs komoly gond.

    Suliról nem tudok mit írni, csak talán annyit, hogy várom, hogy lehessen menni. Mert attól eltekintve, hogy korán kell kelni, meg elég fárasztó az egész, szeretem. Mindig van valmi móka, úgyhogy ott legalább soha sincs unatkozás. Addig sem kell itthon lenni... Most elkezdtem a némettel komolyabban foglalkozni, meg találtam egy nagyon szuper tanárt is, úgyhogy örülök.

    Jocóm... ♥ Szörnyen hiányzik, de úgy néz ki, hogy holnap sikerül eljutnom Hozzá. Majd este kiderül. Félek, de sikerülnie kell, mert nagyon szeretném már látni! * imádom * :B

    Mit érzek Iránta(d)? Csupán ezt --->

    Ha tehetném minden nap szárnyra kelnék, Hozzád közel lennék, el nem eresztenélek, dalt súgnék a füledbe. Százszor mondanám hogy szeretlek. Ezerszer, hogy el nem eresztelek. Ha tehetném madár lennék vagy csillag, hogy éjjel nappal lássalak. Éreznéd mindig jelenlétem, de érezned kell így is, hisz Érted égek. Élem az életem bár szárnyak nélkül. Próbálom Hozzád elküldeni minden apró gondolatom levelek nélkül. Éjjelente álmodom, ilyenkor szárnyra kellnek vágyaim, hogy érezd mennyire szeretlek, néha ezért alszol nyugtalanul. Érzed a jelenlétem, csak nem foghatsz meg, Fizikai valóm földhöz ragadt, csak lelkem az, mi száguld féktelenül. Mikor elalszom - Hozzád, mire felébredek - vissza! Ezért vagyok sokszor fáradt, hiszen nem tudok megpihenni! Nem nyugszik szívem, míg nem Melletted pihen.
    Nem tudom mi lesz a válaszod eme üzenetre, de remélem öröké égő szerelmed, mi sohasem hazudik nekem, és örökké féltőn szeret. Ölelj mindig szorosan, soha ne engedj el! Mutasd meg milyen az amikor igazán szeretsz engem és soha nem hagysz el. Mikor minden perced velem töltöd, és boldog vagy tőle. Mikor én vagyok szívednek örökkön égő vágya, csillapithatatlan szomjusága.. Tudjam hogy értem élsz, engem nem feledsz, s ég a szíved mert igazán szeretsz. Nem néznél rá soha másra, hisz megőrülsz értem, nem okozol fájdalmat, mert őszintén imádsz engem.

    Ui.: Szerelmesnek lenni csudajó dolog. Meg csupa-csupa küzdelem és félelem. De végül mindig csak az az egy mondat a lényeg, hogy: Történjen bármi, bárhogy; Érte megéri küzdenem, mert kell nekem! ♥ Ich liebe Dich mit unmaßiges Verlangen!!! ♥

    Sziasztok, legyenek kellemes napjaitok! =)
    Pápá!

    [ Szerkesztve ]

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

  • Xamaya

    újonc

    2009. 2009. 2009. Új év, új élet.
    Ami eddig a legfontosabb volt, mára végetért. Talán egyszer folytatódik, senki sem tudhatja...

    ♥ 2008. 07. 03 - 2009. 01. 01. ♥
    Soha sem feledem. Légy boldog, én úgysem leszek már! </3

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

  • Xamaya

    újonc

    Szép estét kívánok! * Esik a hóóó. * Olyan szép! Szeretem...

    ( Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben... ) Rossz volt úgy felkelni, hogy tudom, hogy már feleslegesen gondolok rá, mert ő már úgysem teszi. Aludtam kerek 4 órát, és emlékezem /meg sírtam/ 6ot. Nem is olyan rossz az arány...
    Nomeg éjfélig beszélgettem Manóval. =) Úgy örültem. Úgyhogy tegnap este volt egy kis boldogság szerencsére. Most meg még nagyobb van, mert nemsoká HAZAKÖLTÖZIK a világ másik feléről! Már lehet számolni a napokat, és végre láthatom, átölelhetem. Rettenetesen hiányzik. Azt mondta, hogy alig fogok ráismerni, meg újra szép hosszú haja van. <3 :))
    Most jut eszembe egy gondolat, ami nagyon aktuális. --> * Ha valaki elmegy, az azért van, mert jöni fog helyette valaki más... *

    Hajnal négykor eszembejutott, hogy jó lenne kimenni Palotára, úgyhogy reggel fogtam magam, és mentem is látogatóba. Ugyanazzal a vonattal, amelyikkel jöttem haza az őszi szünetből, amikor először vesztünk össze Jocóval, úgy igazából... Mint tudjuk, véletlenek pedig nincsenek... Minden jól menne, ha nem ő jutna eszembe mindenről... :'[ Zenéről, illatról, színekről, ízekről és minden egyes szívem legmélyén bujkáló gondolatról és emlékről. </3
    Na mindegy, erős vagyok, sikerülni fog. Most másra kell koncentrálnom, tegnaptól új fontossági sorrend szerint élek. :)

    Mamáék jól vannak. Örültek, hogy megleptem őket, mert nem szóltam, hogy megyek. Én voltam az első vendég az évben. Úgy néz ki, hogy nagy esély van rá, hogy lesz egy kis unkatestvérkém. Boldog vagyok. =) Aztán elmentem Zsanimékhoz, nagyon jó volt őket is újra látni. Rengeteget nevettünk, igazán rámfért. :]

    Most megyek is kicsit gitározok, aztán meg vár az én Manóm egy fél éjszakás beszélgetésre. Bár náluk, a világ másik felén, ilyenkor még csak reggeliznek. Tiszta jó. :))

    Kellemes napokat kívánok minden látogatónak!
    Sziasztok, pápá!

    [ Szerkesztve ]

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

  • Xamaya

    újonc

    Viszontlátásra, - mondom, és megyek.
    Robognak vonatok és életek -
    Bennem, legbelül, valami remeg.
    Mert nem tudom,
    Sohasem tudhatom:
    Szoríthatom-e még
    Azt a kezet,amit elengedek.
    Viszontlátásra: mondom mégis, mégis.
    Viszontlátásra - holnap.
    Vagy ha nem holnap, - hát holnapután,
    Vagy ha nem akkor - hát majd azután.
    És ha aztán sem - talán egy év múlva.
    S ha még akkor sem - hát ezer év múlva.
    Viszontlátásra a földnek porában.
    Viszontlátásra a hold udvarán.
    Vagy a Tejút valamely csillagán -
    "Vidám viszontlátásra!" mégis, mégis!
    ;)

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

  • Xamaya

    újonc

    ... Meglepetések napja ... Avagy: Már megint kedődik a kavarodás.

    Azt veszem észre, hogy egyes emberek mintha tudnák, hogy pont most lenne rájuk szükséged - sietnek, próbálnak segíteni, bátorítani. Ez most rettentően jól esik. :]
    Egészen jól vagyok, vidámka. Este megintcsak hajnalig tartó beszélgetésben volt részem, aztán sikerült is aludnom egy jót. =) Bár elterveztem, hogy ma le kellene feküdni korán, hogy hozzá szokjak a sulis napirendhez, de nem lesz megvalósítva, mert Manóm még sehol... Komolyan mondom agyamra mennek már a szakdolgozatok. /Csupán ez a hetedik.../ Jövő hét végefelé mehenék Pécsre Vele, de most csak gondolati síkon oldható meg a dolog. De viszont tavasszal elmegyünk kirándulni a hegyekhez, ez már biztos. =)
    Meg az is, hogy sokat tanulunk egymástól. Azt mondta tegnap, hogy csodálja az optimizmusomat, meg az akaraterőmet. Örültem neki. Végülis talán ez a két dolog az, amire általában én is büszke vagyok. Ha elhatározok valamit, akkor azt nem nagyon hagyom abba megvalósítás nélkül. :)

    * Jéé, találtam 3ezer forintot a toltartómban... Csak tudnám, hogy mire lett az oda félrerakva. Imádom ezt "fantasztikus" memóriámat. Dehát majd lesz vele valami. *

    Jocóval nem tudok mire jutni. Szerintem fogalma sincs, hogy mit akar. Délután azt írta, hogy "SZERET". Hogy most mi igaz belőle, azt már nem udom eldöneni. Mindenesetre hagyom, hogy gondolkozzon, és tiszta fejjel döntsön, ne pedig meggondolatlanul. Bár lehet, hogy nem lenne sok értelme próbálkozni a szívdarabkák össze ragasztgatásával, mikor már nincs meg a 100% bizalom... Sőt... talán még a 60% sincs meg. * Sajnálom. Tényleg. * Nem tudom, hogy mi lesz. Nem is akarom tudni. Majd mindennek eljön a maga ideje. Kivárom, hogy rendbejöjjön a szíve, és az esze.
    Ahogy Drága Zsuzsa mondta: " Bármit elérhetsz, mert te vagy Netti! " :))

    [ Szerkesztve ]

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

  • Xamaya

    újonc

    Csillagok, csillagok mondjátok el nekem,
    Merre jár, hol lehet most a kedvesem,
    Veszélyes út, amin jársz, veszélyes út, amin járok,
    Egyszer ♥ Te ♥ is hazatalálsz, egyszer én is hazatalálok...

    Éjjel csillaghullást néztünk. Külön-külön, de mégis együtt. Csodaszép volt, és elgondolkodtató. Amikor azt hiszed hogy semmi sem lesz már újra az igazi és mindent kezdesz föladni, az utolsó pillanatban mindig rájössz, hogy van még egy icpici remény, és lehetőség, és küzdesz tovább. Na most ebben az állapotban vagyok.
    A nap jóhíre: Délután eljön a Jocó. Nem tudom, hogy mire fogunk jutni, de mindenesetre jó lesz látni, és rettentő szorosan átölelni, mert most tudom, hogy arra van a legnagyobb szüksége. Hatalmasnagyon örülök :)) Meg félek, de azt majd valahogy leküzdöm, mert én vagyok Netti.. :] Szerelmes vagyok. :B Nem úgy, mint nyáron, nem is úgy, mint ősszel.. - Hanem olyan forró szívvel, mint amilyen forró a radiátorom a téli hidegben. ;) Szeretem. Féltem. Nem engedem el. ♥ " Kincs/em/ vagy! "

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

Aktív témák