Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Reggie0 #15278 üzenetére

    Szóval tegnap este kinyomtam a Chep Calibration cube-ot. Warping jelenség tűnt fel. Felválik a sarka a kockának. Most újra próbálom, 205 fokos Nozzle-el és 75C bed beállítással. De ez egy pici kocka és már ez is warpingol. Na a Brim-mel kíváncsi leszek milyen.
    Ami a warpingon felül feltűnt az a ringing. Az Y-on elég csúnyácska. Ezzel lehet valamit kezdeni? Ti akik Glass bedet használtok Ender 3-mal hogyan oldottátok meg a Ringing problémát?
    Videókból azt szedtem fel, hogy ez a vibrálás miatt van illetve az ágyon így sokkal több az üveglap miatt a súly. Láttam teszteket arról, hogy tesznek a nyomtató alá rezgés elnyelő lábakat, nyomtatottat és polyfoamot is. Semmit nem ér az egész. A sima ender 3 levehető pad vajon mekkora súly lehet? Arra gondoltam, hogy azt lehet le kellene venni de nem tudom mennyit segít.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák