Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reggie0

    félisten

    válasz Dyingsoul #15281 üzenetére

    A rezgeselnyelo labak azert kellenek, hogy a gep alatt levo butorlap ne hangositsa a "zenet". A ringingnek segiteni nem tud, max artani. Ahhoz, hogy a ringinget csokkentsd az Y tengely jerk es acceleration ertekeit kell csokkenteni. Az uveglap tomege ne zavarjon, ha nyomtatsz egy 200grammos targyat, akkor az is van annyi, mint az uveglapod a mostani kis targgyal.

    (#15282) Dyingsoul: En azt hasznalom, amit kaptam az uvegestol :) Szerintem 0.1 is boven jo lenne.

    (#15287) Holleanyo: Nemreg sokat irtam rola, meg egy tablazatot is csinaltam. Lasd itt: [link] Tabazat itt: [link]Amugy en javaslom, hogy te is nyomtass 1:5 attetelt, ugy sokkal gyorsabban lehet nyomtatni, a tablazat szerint 230fokon 175mm/s-nel is meg volt a 100mm es 200mm/s-nel ment le 99.5mm kore.

    (#15288) Holleanyo: Nekem sem hajlik az uveg. Ha barmelyik zart szerlveny ferden all, akkor az uveglap sikja legfeljebb szogben all a fej mozgasanak sikjahoz kepest. Itt arra panaszkodnak, hogy az uveglap egy ponton homoru, vagy domboru. Ezt a vaz ferdesege nem okozhatja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák