Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz MrAlex #37842 üzenetére

    Nem feltételezek rosszindulatot és bennem sincs. Én egy rossz szót sem szólok a jobb/drágább (például a Prusa) gépek irányába, sőt a "jobb nyomtatók"-ra is a példám pont egy Prusa gép említése volt nekem is, ami mellé maximálisan mellé is tudok állni. De a szélsőséges, "Prusa alatt nincs élet" és "atomfizikusnak, műszerésznek, jósnak, esztergályosnak, marósnak, elektronikai szakembernek és még ki tudja minek kell lenned egy bármilyen olcsóbb nyomtatóhoz, ha használni szeretnéd" dolog szokta kiverni nálam a biztosítékot. Négy darab Ender 5, kettő Anet A6, egy Sidewinder X1, most pedig egy Sapphire SP3 után (amit mondjuk épp most építgetek át, mert csak...), ki merem jelenteni, hogy nagyon messze volt akármelyik is egy "kezdőként használhatatlan és egyébként is kitéped majd a hajad" géptől, amit a Prusa-rajongók sokszor le akarnak tolni a kezdők/érdeklődők torkán az olcsóbb gépek kapcsán...

    Az akku adapter pedig 120 mm/s (beállított...) sebességgel és még az E5 Pro gyári "elég nyúlós" szíjával készült (Gates szíjakkal megszűnt ez a jelenség). Szerintem tökéletesen elfogadható a minősége, nem kiállítási darab. Én legtöbbször funkcionális dolgokat nyomtatok a műhelybe, nem kell, hogy feltétlenül szépek legyenek a nyomatok, ellenben jó gyorsan készüljenek el és erősek legyenek. Persze vannak "szép nyomtatásaim" is, de messze nem ez a fő profilom... :K






Új hozzászólás Aktív témák