Hirdetés

Aktív témák

  • djtoomi

    addikt

    válasz Sunsetjoy #26 üzenetére

    Hali!

    Csak jó szándékból:
    Ezek közül EGYIKET SE vedd meg!!!!
    Mert mind DDR2-es és egyik sem alkalmas játékra mármint normális játékra.Keress valami jobbat pl.: Galaxy 7300GT GDDR3 mert az már sokal jobb.Attól hogy nálad a Galaxy vagy Inno3D nem számit márkának mint sok khmmm... felhasználónak csak MSI,ASUS,Leadtek,Gigabyte,Sapphire, attól más is gyárt jó kártyákat pl Galaxy nagyon jókat gyárt.És attól hogy meglátod pl.: az XpertVision-ben az X betűt rögtön asszed hogy nagy márka pedig egy nagy sz@r rosszabb mint Inno3D.Kicsit nézz körül magad körül ezek nem normális kártyák mind DDR2-es sz@rok.De ezt már ezeregyszer elmondtuk.Ennél olcsóbban meg tudsz venni egy Galaxy 7300GT GDDR3 128Mb ZALMAN karit ami mindnél jobb talán még összevetve is jobb mindnél!!!Attól hogy 256Mb nem kell hasraesni mert ebbe a kategóriába még per pillanat a nagyobb ram-nál lassabb chipet tesznek és az nagyon nagy hátrány!!!
    Bocs ha sértőnek tűnt nem annak szántam de már kezd tele lenne a fejem a sok átlag USER-el aki a nagy márkának a fent leirtakat tekinti és a többit ami nem olyan drága le se sz@r-ja mert nem hallott róla meg a haverjai ezt ajánlották mert a Galaxy pl. sz@r szerintük.Csak hogy tudd az ASUS pl. az istenitett kártya X1300Pro sorozatú kártyái mind sz@rok én eddig 7db-al futottam össze és mindet vissza kellett vinni gariba mert sz@r volt.Leadtek szintén.A Gigabyte amit felsoroltál hiába passziv a borda alatt alapon!!! 72 fokos volt a mag mert volt olyan kártyám sajnos.Bocs mégegyszer ha sértőnek vetted nem annak szántam.

    [Szerkesztve]

    Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

Aktív témák