Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Friss GPU IP-ikkel is készült az ARM

    ph Az új Immortalis dizájn elég jól skálázhatónak tűnik.

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • shev7

    veterán

    válasz hdf #1584 üzenetére

    Hat pedig parszor mar le volt irva szerintem (Bar lehet, hogy nem konkretan ebben a topicban) Ha olyat akarsz, amivel nincs semmi gond, akkor Asus, vagy Linksys. Ami jo, de altalaban keves embernek van vele tapasztalata, az a US Robotics. Amit sokan nem ajanlanak az a d-link, smc. De az, hogy milyen routert vegyel azt nem tudom megmondani, mivel nem tudom, milyen extra elvarasaid vannak egy routerrel szemben. Viszont ha ''csak netmegosztasra kell'' alapon valasztasz, az alsokategorias belepo routerek kozul, akkor pl a p2p programokkal gondod lehet, mert a p2p az mar nem csak egyszeru netmegosztas, es mint minden termeknel itt is igaz, hogy a legolcsobb nem veletlenul a legolcsobb...

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Új hozzászólás Aktív témák