Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    válasz woodworm #99208 üzenetére

    Köszönöm, bevallom én sem értettem ezt most :) Semmi baj nincs a 200-al. Nem is utaltam rá hogy lenne. Gondoltam hogy szükséges info, mit kellene kezelnie. Őszintén egy teljesen hozzá nem értő barátnak segítenék, mert már 3x kötöttek nagyobb netet mivel alig ment a házban. Most kérdeztek rá hogy mi lehet a gond, hát ha tudom, mert valamivel közelebb áll hozzám az informatika mint hozzájuk. Nekem 150-es van és a kertben is jól megvagyunk vele. Ugyan fiatalabb és kicsit nagyobb routerrel, de azért az övékkel is boldogulniuk kellene. Így számomra az árnyékolás jöhetett csak szóba, mivel a nappaliban teljesen jó, de 1-1 fal után már használhatatlan. És ebben a pillanatban jött ez a topic, mert ilyen körülményekre már valami egyedibb megoldás kell mint a "vegyél le egy drágább routert a Tesco polcról". Hülyeséget meg nem akartam nekik tanácsolni. 17 év ph után alapnak veszem hogy a leg informatívabban teszek fel egy kérdést, hisz csak úgy kapok megfelelő választ. Mindenesetre ezt meg is kaptam, amit köszönök. Csak a körítés volt furcsa. De mind1 :)

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák