Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz Azazael #25814 üzenetére

    Szia...
    A leírás szerint a lapod összesen 16GB-ot támogat.. Tehát mivel 4 slot van rajta ezért 4x4GB-ot.
    Én a helyedben egy 2x4GB-os kitet vennék bele..
    Ez pl egy nagyon olcsó és jó megoldás.
    Esetleg picit drágábban egy G.Skill.
    Vagy, ha maradnál a bevált ramoknál akkor 2x4GB-os kiszerelésben is lehet még kapni.

    (#25815) nem_tom
    Összességében semmiben nem maradnak el azoktól a ramoktól amiken borda is van.. Ilyen paraméterekkel rendelkező nem tuning ramoknál a borda szinte csak díszként funkcionál.. Sőt.. Vannak akik a borda nélkülire esküsznek, mert egy jól szellőző házban még jobban le is tudják adni a hőt.. Nincs ami lefogja.
    A CL11-es késleltetés a CL9-től nem sokban tér el.. Mindennapos használatnál észre sem veszed a különbséget. Ha nincs velük semmi problémád és meg akarod kímélni magad a postázgatástól meg a cserétől akkor hagyd őket a gépbe nyugodtan.

    (#25816) Adams15
    Amit kinéztél ramot az egy szuper ram. Elég magas, testes memória.. Szereltem már ilyennel gépet.
    Alapvetően egy tuningolt processzoros rendszerbe, jobb távolabb tenni a ramokat a processzortól. Nekem is úgy vannak pedig elférnének az egyes és kettes slotban is.
    Szóval ne tartson vissza a hűtés.. ;)

    (#25817) kemszi
    Szia.. Amit kinéztél ramot azok sokkal újabbak azoknál mint amik jelenleg a gépedben vannak.. Más chipek lehetnek rajta amik nem feltétlenül fognak megfelelően működni.
    A 2x8GB-os kiszerelés jobb megoldás.. Biztos nem lesz kompatibilitási gondod úgy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák