Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hamyka

    senior tag

    válasz kispx #23172 üzenetére

    1000 bocsánatot kérek mindenkitől hogy nem írtam oprendszert!!

    Én jelenleg is Windows XP Professionalt használok, nyugodtan ki lehet röhögni!!!

    És szidom is a Microsoftot mint a bokrot hogy miért mond le az Xp-ről....

    Jó megértem hogy fejlődni akar, de az Xp-t meghagyhatta volna a piacon....

    Legalábbis szerintem.....

    Kicsit más:

    Jelenleg nemrégen problémáim akadtak a géppel, olyat csinált a gépem hogy a kurzor mozgott de semmihez sem tudtál hozzáférni...

    Ismerősömhöz elvittem a gépet azt mondta hogy szoftver probléma, kérdem töle hogy oldotta meg erre ö:

    F8 csökkentett mód, itt nem tudom mit csinált hogy vissza hozta a gépet a halálból, működni működik még a gépem, de van hogy csinál apró bakikat... Nem tudom melyik szoftverrel akadhattak problémáim..... Évek óta én rakok fel mindent a gépre,még ilyen problémám nem volt...

    És a kérdésem ez ügybe az lenne hogy ha még 1x ilyen adódik mit kell csinálni a csökkentett módban?? ha valaki tudja írja már le valaki nekem jó szájbarágósan!!!!

    Nemrég megnéztem hogy mik is vannak az F8 billentyüt leütve, és van olyan hogy az utolsó működőképes beállítások ha erre rámegyek akkor betölti a legutolsó helyes beállításokat??

    Bocsánat ha túl lámának tűnnék a számítógéphez, de amit lehet szeretnék mindent én magam megcsinálni, ne kelljen már mindég ismerősömet nyúzni, ráadásul Októberben be akar csukni :(

    Jó persze mindent nem tudok megoldani 1 magam de amit lehet azt megszeretném magam csinálni!!

    Illetve szerintetek házilag mivel érdemes kitakarítani a gépet??

    Ismerősőm kompresszorral szokta kifújni!!!!

    Írjatok és üdv: Hamyka

    [ Szerkesztve ]

    Comodó új távlatok...........

Új hozzászólás Aktív témák