Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jegesbrum

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nem tudom hogy mennyire járok jó helyen de megpróbálom leírni a kérdésem érthetően. Van egy konfigom amit játékra használok. Jelneleg egy 1060as 3GB-os videókártyám van és egy ASRock P67 Extreme6 alaplapom 4x4GB DD3 1866Mhz-és rammal. (jelenleg 2x4GB de most jön a másik 2x4)

    Jelenleg ez a processzorom van a lapban : intel core i7-2600K
    Sajnos annyira nem értek a mai dolgokhoz ezért szeretném kérni a segítségeteket. Eddig fortniteal játszottam ami max grafikán ment viszonylag jó fps-el de voltak szituk amikor már kicsit beszaggatott de élvezhető volt. Most elkezdtem a Call of Duty Warzone-nal játszani ahol minimumon is eléggé ingadozó fps-em volt meg itt ott szagatott a dolog.

    Mindkét játéknál azt tapasztalom hogy 100% fut a processzor ebből kb 80-85% a játék a többi a windows és egyéb dolgok. Gondolom ez a processzor már öreg ugyan I7 de régi generációs. Arra gondoltam hogy lecserélném a processzort egy újabb erősebb procrira a meglévő konfogiban. Szerintetek van értelme? Jobb lenne az fps-em, jobban futna a játék. Ha igen mi lenne az a processzor ami ajánlotok 50-60ezer környékén amire érdemes lenne cserélni. Illetve a meglévő procit mennyiért tudnám eladni?

    Köszi a válaszokat!
    ÜDv,
    egy laikus :D

  • Jegesbrum

    csendes tag

    Okes akkor valsueg mindent cserelek a lapot a 2 ramot es a procit mennyiert tudnam eladni szerintetek itt apron?

Új hozzászólás Aktív témák