Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DEeEe

    csendes tag

    Estét Urak,

    Próbáltam értelmesen :O :D kitölteni a szerintem már erösen elavult, itt ott pedig elöképzettséget igénylö kérdéseket.
    Szeretnék minél elöbb akár még ma este rendelni egy nyomtatót, cimkéket nyomatok föleg szeretném ezt etikettekre nyomtatni mostmár, néha szines feliratot stb, néha iratokat. Legyen tánc, és legyen wifi komunikáljon mindennel.
    Ja és el ne felejcsem legyen olcsó a patron!!XD

    Az ár az nagy úr na nem a vételár hanem a fentartási + vételár együtt! (fikcióat legyetek kedvesek ne írjatak) pl: ehez drága a patron..stb, csak számítással együtt légyszi!

    3. Mire használnád?

    95% ban fuvarlevelek és a hozzá kapcsolódó iratok, néhány szükséges szines cimke nyomtatására.
    Ami nagyon fontos lenne, hogy etikettekre tudjak nyomtatni vonakodokat is!

    4. Mennyit nyomtatsz hetente/havonta? (színes / ff bontásban)

    Hát nincs nyomtató 0át nyomtatók azért jöttem ide, hogy ezen változtassak!

    ff bontás az mi?
    Mert ha férfiasan akkor kb 50-100 oldalt fogok majd.

    5. Mennyi a leghosszabb idő, amíg állni fog a nyomtató?

    Hát ha sétaltatni kell vinni akkor inkább nem is veszek!
    (Mást se fog csinálni csak állni)

    Aztán lesznek hetek 1-2, hogy nem nyomtatok vele.

    6. Milyen funkciókat vársz el? (pl. szkenner, ADF, egyszerű/egygombos másolás, WiFi, keret nélküli/fotónyomtatás stb.)

    Szerintetetk tudom mi az az ADF vagy mi a konkurense az egygombos nyomtatásnak, talán egy kódot kell megfejteni vagy a 2 gombos? Mert tudom kéne mielött válaszolok...
    Azt, hogy mindenröl, telótól a okosóráig mindenröl nyomtasson.
    Szkenner nagy elöny de nem feltétel.

    7. Mennyi a keret? (Mennyire rugalmas?)

    0FT vagy ahoz közeli szám 20k alatt. De ha van 3ezerért az jó lenne.

    8. Árérzékeny vagy? (A létező legolcsóbb megoldás érdekel, akár bármi áron?)

    Nem kell profi cucc így nem szánok rá sokat de ne legyen gusztustalanúl ronda se ha már a szoba része lessz ha pár ezer ft val többért szép van legalább ugyan olyan tudásban akor inkább azt választom.

    9. Preferálod az utángyártott, vagy épp ellenkezőleg, a gyári kellékanyagokat? Esetleg utántöltögetni szeretnéd?

    Hát ezt nem nektek kéne megmondani a zöldfülüeknek, hogy preferálják-e vagy sem?
    Akkor miért töllem kérdezitek?
    Úgy fogom csinálni ahogy mondjátok életembe nem volt nyomatóm.

    Köszönöm

    Tisztelettel

    :C :C :C :R :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák