Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • farkas76

    újonc

    válasz ocscsaba #12610 üzenetére

    Köszönöm a segítséged. Nem ismertem az Epson oldalnak ezt a funkcióját, de megnéztem és így már látom, hogy tényleg csak a multifunkció a lényeges különbség a két külső tartályos között.
    A megérésnél azt is figyelembe kell venni, hogy egy kisvárosban lakom. Itt egy olyan oldalt amin kb. 50%-nál nagyobb a lefedettség 150-200 Ft körül nyomtatnak ki színesben, attól függ hogy valamelyik papírboltba vagy a művházba megyek be vele. Tehát a nyomtató 40000Ft-os árából 270 lapot tudnék kinyomtatni és ehhez majdnem minden nap be kellene mennem valahová. A nyomtatóhoz adott kezdő tintaszettre 6500db színes lapot ír. Figyelembe véve, hogy ez 5%-s fedettséget jelent, ha elosztom 20-al, még akkor is több lap jön ki 270-nél ráadásául otthon + azért nekem se minden művem 100%-os fedettségű. Tehát ilyen szempontból nekem bőven megéri. Igazából a nagy kérdés a beszáradás, mert ha egy 10-14 napos nyaralás alatt meghal a fej az már nem olyan jó. Az előző egyébkén egy belső patronos volt, természetesen utángyártott patronokkal, de az pl. nagyon hamar, 4-5 szett után már csíkozni kezdett. Külső tartályosom még soha nem volt, ezért is érdekelne ez a téma ennyire.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák