Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok

    tudom ünnepek meg minden, nem is várom hogy hamar hamar kapjak iránymutatást tanácsot :D
    de gondoltam kérdezek ismét

    pár hónappal ezelőtt a tartályos nyomtatók felé lettem irányítva, ki is néztem a családdal egy epson L386 darabot, de olvasgattam a fórumot, hogy satnya a belseje stb. stb.

    ezért olvasgattam picit és szembe jött a fórumon egy brother dcp l2520dw gépezet

    ahogy nézegettem lehet ehhez is kapni egész jó áron utángyártott panelt, de ahogy tovább néztem kell hozzá venni 120e laponként valami dobegységet (jól mondom, jól gondolom?) de viszont UT toner ez pl az lenne? találtam egész jó árban.... jó oké tudom, akkor ha kell 120e oldalanként cserélni benne azt a másik részegységet, az megdobja a nyomtatási költséget, csak ebben pl. van duplex nyomtatás ami elég sokszor jól jönne, ha nem kellene kézzel fordítgatni a papírokat stb.... :)

    de ami elgondolkoztatott az inkább az, hogy említettétek sokan, hogy epsonból érdemesebb 6xx as sorozatból válogatni, na most annyit nem igazán szánnánk a dologra

    persze ami még a matekhoz hozzá tartozhat, hogy az epsonhoz jár egy elég jó kezdőszett, a másikhoz viszont nem de ez legyen most lényegtelen (plusz a kedvezmény is amit visszaadnak, mivel elszámolható a dolog, de akkor az elszámolásos átcsúszik jövőre, akkor az epsonnál már nem élne a levonás szóval azt a részét se számoljuk bele jelenleg)

    így érdemes elgondolkodni ezen a brotheren, vagy az is egy "gagyibb alapabb" kategóriás gép, a maga nemében?

    tartályosból még felvetődött ez a Brother is csak erre is kb. azt olvasgattam, hogy egy szinten vannak az L3xx szériás epsonokkal belsőt érintően

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák