Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brmiyhhj

    csendes tag

    Sziasztok,
    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    szeptember végén
    (2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
    250.000 Ft esetlegesen +10.000Ft amennyiben megéri
    (3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
    PhotoShop, CadCam, videóvágás, renderelés
    (4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
    Nem igényem, hogy max felbontáson, de a mai játékokat azért lehetőleg közepes beállítással vigye
    (5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
    Középút
    (6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
    Később lehessen bővíteni
    (7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
    15-17', lehetőleg FHD és matt
    (8) Notebook tömege?
    lényegtelen
    (9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? ár szempontjából nélküle
    (10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? legalább 750GB, 8GB ram
    (11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    nincs
    (12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
    Igen használnék
    (13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
    Ezt néztem ki
    (14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
    Lehetőleg új, de ajánlattól függ.
    Válaszotokat előre is köszönöm.

  • brmiyhhj

    csendes tag

    Sziasztok,
    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    szeptember végén
    (2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
    250.000 Ft esetlegesen +10.000Ft amennyiben megéri
    (3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
    PhotoShop, CadCam, videóvágás, renderelés
    (4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
    Nem igényem, hogy max felbontáson, de a mai játékokat azért lehetőleg közepes beállítással vigye
    (5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
    Középút
    (6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
    Később lehessen bővíteni
    (7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
    15-17', lehetőleg FHD és matt
    (8) Notebook tömege?
    lényegtelen
    (9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? ár szempontjából nélküle
    (10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? legalább 750GB, 8GB ram
    (11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    nincs
    (12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
    Igen használnék
    (13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
    Ezt néztem ki
    (14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
    Lehetőleg új, de ajánlattól függ.
    Válaszotokat előre is köszönöm.

  • brmiyhhj

    csendes tag

    válasz spyduck #42845 üzenetére

    Szia,
    köszönöm a válaszod, jónak tűnik amit ajánlottál.
    Az egyedüli kérdés, hogy a hordozhatósági hátrány az mekkora? Egyetemre is vinném, viszont még sosem vittem magammal hosszabb távon ekkora gépet. Nem a súlya a gond, hiszen a könyvek amit cipelek kiteszik a dupláját, hanem maga a méret. Gondolom egy normális oldaltáskával nem akkora gond, hogy ekkora.
    Próbáltam keresni erről cikket, de nem találtam. Így ha van valami tanácsod ezzel kapcsolatban azt szívesen elolvasnám.
    Válaszod előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák