Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dash17291

    tag

    Sziasztok,

    soha nem volt még laptopom, de most munka miatt muszáj vennem egyet. Az üzleti kategória legalját (180-220k) szeretném megcélozni. A bajom az, hogy egyik se pont olyan ami nekem kellene. Jó lenne, ha nem kellene kifizetni a gyári HDD és a 4GiB RAM modul árát, hanem eleve csak 1 SSD és mondjuk 1 db 8GiB modul lenne benne, ami mellé később betehetem a párját. Szóval nem a kijelzőt akarom cseréltetni, viszont fázom attól, hogy akkor ugye a cserealkatrészeket is gondolom ugyanannál a boltnál kell megvenni, amiknek a gyári papírjait, garanciajegyeit vagy odaadják vagy nem, és mivel elvileg nem előttem szerelik be, a laptop csomagolását és a magát a laptopot is meg kell bontaniuk - borzasztóan utálom az ilyen "csak a bizalmon" alapuló dolgokat, főleg ekkora összegnél. Ugyanis innentől kezdve semmi sem biztos, még az se, hogy a termékek teljesen újak, stb. Nem vagyok hozzászokva ehhez, szeretem teljesen saját kézben tartani a dolgaimat. Tudom, nem nekem való a laptop, dehát ez van...

    Szóval, egyáltalán, a gyári konfiguráció módosítására (RAM + háttértároló) lehetőség van bármelyik kiskereskedésben? Közvetlen a gyártótól van lehetőség rendelni? Esetleg célozzam meg az adott márka márkaképviseletét Budapesten, és ott vásároljak?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák