Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz csibusz0314 #56665 üzenetére

    Lehúztam konzumer meg high end HP-val is összesen már nem is tudom mennyit, sokat. Pavilionon mikor lejárt a gari elfogott valami fura érzés, amit ma már tudok: ez a halál szaga. Egyszerűen annyira makkernek kell lenni ezekkel, hogy hihetetlen. Tipikusan hullanak a csúcs felszereltségű gépek, amiket nem pasziánszra vettek, akármit is hazudnak ilyenkor. Én is játszani vettem anno, mint kb. mindenki, nyilván.

    B-L-A-C-K: Az a baj, hogy ha behal az az akksi akkor máris burtálisan rossz lesz az az üzlet. És vajon mi nem szokott már meglenni a régi HP notikban az aprón: az akksi, ördögöd van :B

    Hűű, mesegép. 3 helyen hiba a hirdetésben, ha már nagyon ramot akarunk reklámozni, akkor írjuk már le rendesen mi is van benne és mit tud... és az a matrica az is fennséges ;]

    Te tudod, én még a gyári kötegelőt is adtam a gépemhez anno, tényleg szalonállapotban volt, de egyszerűen az a gyonyorgörcs, hogy na vajon ebbe mikor hal ki a lap és honnan szerzek bele jót...nem bírtam egyszerűen.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák