Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyde

    aktív tag

    Sziasztok! Egyenlőre bizonytalan vagyok még hogy PC vagy notebookot veszek, de valószínűbb a noti.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? jövő héten
    (2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 130-150
    (3) Felhasználási kör? általános,filmnézés,programozás,netezés,wow,lol
    (4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni? Igen, de csak WOW és LOL-ra (* az összefoglaló végén visszatérek)
    (5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? mind2
    (6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! későbbiekben igen
    (7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? mind1, külső monitorról menne legtöbbször
    (8) Notebook tömege? m1
    (9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? -
    (10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? 4 gb
    (11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) -
    (12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? -
    (14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? inkább új, de jó használt vételt meggondolok
    (13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
    Ahogy visszaolvasgattam, én is a Lenovo Z50 70-et találtam szimpatikusnak de a garis dolog nagyon elbizonytalanított, régen mikor utoljára jártam még jó volt ugy emlékszem. Másik kiszemelt az ajnálott 124ezres Fujitsu A544 csak kérdés hogy elég-e a WOW és LOL pároshoz a HD4600 mivel szeretném 22" fullhd-ban játszani ha már ilyen régi játékok. Illetve nagy tv-n kirakva elbírja a 2 gép közül bármelyik is vagy azt csak asztali bírná el?

Új hozzászólás Aktív témák