Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DFB

    tag

    válasz btudos #56184 üzenetére

    Azt hittem már alszol:)

    Nem az üzletiekre gondoltam a horpadással.A Lat.megnyomogattam-nem tudom melyiket, persze lehet érezni a jobb billentyüzetet a 7537 hez képest is (ami alatta van a sorban Radeonnal arrol ne is beszéljünk 55xx)
    Elég volna 7537 mattba, de még igyis lehet ez lesz, ha lesz valami a dologbol egyáltalán.
    Azt ugyan nem értem, hogy miért nem lehet egy üzleti minöségü (bill, ház) gépbe mondjuk 750-et rakni IPS-el.
    Mi van ha valakinek épp az kell és nem akar Quadro-t, mert az meg neki felesleges.Szerintem az, hogy most így van az fafejüség netán haszonelvüség.
    És én meg pont azt szeretném, hogy ne csak egy szögböl legyen jó a kép, mert nem biztos, hogy egyedül ülök elötte és az sem, hogy be tudom állítani a szöget.

    Egyelöre nekem elég káoszos a Dell nomenklaturája.Mi az uj széria, mi nem az.Már rég van, de mégsincs a boltban sehol.Lassan két generácioval elötti cpu-val-árulják a gépeket-hiába, hogy az is elég lenne, de más az igp, fogyasztás stb.
    Valamelyest gépet összerakni tudtommal csak a Dellnél lehet, de itthon az se megy normálisan, hogy egy felületen összeválogatom, levelezgetni kell.Ráadásul ezen esetekben eléggé vastagon fog a ceruza, valamint igen lassu az ügymenet.
    Nekem a legnagyobb problémát a TN okozza, egyszerüen idegesít mégha matt is.

Új hozzászólás Aktív témák