Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz spyduck #49883 üzenetére

    Igen akkor valszeg azért gomboltak le rólam honosítás címszó alatt 9000 Ft-ot, mert ingyenes...

    Persze csak akkor derült ki mikor javítani kellett a notebookot amit UK-ban vettem, egy ismerősömnek, mert ugye naívan azt gondoltam, hogy kinn olcsóbb jobban járunk, hát nem ...

    Tehát akkor a nagyker/szerviz tudja rosszul? Nem hiszem...

    Igen érvényes ha honosítottad, csak ezt mindig elfelejtik a hozzáértő kollégák hozzátenni, és nem NBD lesz, mert az sehol nem alapszolgáltatás, hanem azt már az adott lokalizációban teszi/veszi/adja hozzá, a kereskedő.

    Igen ha Business gépet veszel, akkor honosítás után ingyenes, csak az Inspiron nem business.

    Azért azt érdemes lenne hozzátenni mikor ajánlgattok ilyen (Tudom, hogy nem Te ajánlottad), hogy az NBD az nem ingyen van, kb 1 évre 10 000. 2 évre 25 000 3 évre 35 000 Ft környékén mozog az ára. ezt pl USA-ban UK-ban nem adják, tehát ha onnan hozol be gépet akkor ez ott is 90 napig fog neked járni utána a klasszikus NBD nem jár, hanem sokszor 1 - 2 hetet is kell vármi amíg megjelenik a Dell szervizes, az az jobb ha beviszed a szervizbe magad...

    Sztem majdnem fingja nincs a Magyarországon kívüli helyzetről a szakértő uraknak.... Pláne ha onnan ajánlgatnak notebookot.... (Akiknél 70 %-ban kereskedők is ugye....)

    Én megjártam a Dell-el...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák