Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz AxBattler #37897 üzenetére

    Na azért egy picit én is:

    Naná, hogy nem lesz a gép eltéve. Mivel a Cetelemes hitelt nem a szalon bírálja el, hanem a bank, emiatt a gép a raktárból kis sem kerül, főleg nem bontódik fel, és még annál inkább sem lesz bekapcsolva. A szopórollerek sora végtelen, telepített windows vagy akár linuxos gép sincs addig belőve míg a pénz vagy hitel nem okés. Ezt azért remélem megérted. Nem tudom csinálja-e valamelyik bolt másképp, ha igen, akkor hatalmas makkerek lehetnek én már nem 1 olyan alkalmat láttam, hogy totál tiszta előéletes embernek is azt mondta a bank, hogy nem kap hitelt és cső, ott állsz a belőtt géppel a hónod alatt :B

    stratova: Van az a szint amikor nem érdekel már, hidd el. Most arról dettó nem a bolt tehet, hogy néha 1-2 arcnak csodaképzetei vannak és látom néha, hogy xy helyhez beírja vélemények, hogy át akarták cseszni mert gépet akartak neki 180k-ért mikor másik boltban jobbat adtak 120k-ért. És akkor megnézed a gépeket. Így terjed a hülyeség.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák