Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ozsi009

    tag

    Sziasztok!

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Nem sürgős, 2-3 hónapon belül, így ha várható valami új széria amire érdemes várni, azt is meg tudom várni.
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    Első körben maximum 200.000 Forintra gondoltam.
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
    Gépészmérnök hallgató vagyok, és az ahhoz használatos programokat kellene jól futtatnia: Solid Edge, AutoCad, Revit. Ezek mellett office programok.
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Játékra nem szeretném használni.
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    15,6", az árkategóriában a legjobbat szeretném, talán ami fontos, hogy matt legyen.
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Hordozva havonta 3-4-szer lenne, utazás közben nem használnám.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Nem fontos hogy legyen hozzá.
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    Szerintem elég lenne SSD, ha lehet 256 GB-os, RAM legalább kéne 8GB a tervező programok miatt.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
    Wifi legyen rajta jó, a korábbi Lenovo laptopommal sokáig szenvedtem vele mindhiába.
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Ha a keretbe belefér akkor új, de jó minőségű garanciás használt is szóba jöhet.

    Köszi :)

Új hozzászólás Aktív témák