Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devily

    tag

    Sziasztok!

    Most egy ismerősöm keresett meg azzal, hogy szeretne valami nagyon megbízható gépet. Találtam olyat, ami szerintem megfelel az általa leírt kritériumoknak, de előbb szeretnélek megkérdezni Titeket. :)

    (1) Akár már holnap
    (2) 200-300e Ft.
    (3) Nem munkaeszközre van szükség, Otthon használná. Office programcsomag, Böngészés sok tabbal, Youtube és filmnézés HD felbontásban. Néha facebook (flash?) játékok. Esetenként képszerkesztés PS-ben és videóvágás Sony Vegas-szal. Utóbbi két tevékenység teljesen hobbi szinten és havonta 1-2 alkalommal.
    (4) Csak netes játékok, Candy crush szinten. 3D-s játékokból kizárólag nagyon régi címek.
    (5) 14"-15,6". Én az IPS-t javasoltam neki.
    (6) Jellemzően házon belül lenne hordozva. Egyéb esetben nem használná utazás közben.
    (7) Szeretne eredeti Win8.1-et vagy Win10-et.
    (8) Mindegy. Javasoltam neki, hogy SSD-ben gondolkozzunk inkább.
    (9) Mindenképpen DELL gépet szeretne, a jó webkamera és a HDMI előny. legalább 2 év garancia
    (10) Jöhet új és használt is. A legfontosabb szempontok a megbízhatóság, tartósság és a jó garancia.

    Ezt a gépet találtam megfelelőnek.
    Erre még rá lehetne venni.
    Illetve még az 5558-at javasolnám, mert eleinte ragaszkodott a numerikus billentyűzethez, de az üzleti gépeket nézegetve ez az igény háttérbe szorult. :)

    Az általam linkelt két üzleti gép mennyire ajánlott?

    Köszönöm a válaszokat! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák