Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz buherka #20166 üzenetére

    Azért a szállítás közben sérül kicsit fura. Bár a leírtak alapján elég szigorúnak tűnnek a vizsgálatok, ráadásul ami bármilyen hibával rendelkezik, azt ki is cserélik, és ismét bevizsgálják.

    De ha jól értem, ezek a gépek magánszemélyeknél nem jártak, igaz? Vagy csak pár napot. Illetve kiállítva pár hetet. Hiszen azt állítják, hogy jogilag új, és az elmondottakból is ez jön le nekem.

    Egyedül a hibás alkatrész javítása (csere helyett) gondolkodtat el. De mitől lehet hibás, ha jóformán nem is használták? Hmm...

    Az én kedvemet azért nem szegték a leírtak, bár kisebb fenntartásokkal kezelem ezek után a renew modelleket. De mivel úgyis vennék rá 3 év garit, ezért nem zavar annyira.

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

  • adm

    őstag

    válasz buherka #20166 üzenetére

    1. ez a renew szóból levezetett gondolatmenet hibádzik kicsit. a világ nagyobb részén ez a kategória tudomásom szerint remarketed néven fut.

    2. laptopinfo.hu - attól, hogy nincs hivatalos program rá, nem zúz be feltétlenül a lenovo se laptopot. - ha cserélhetsz önköltségi áron alkatrészt bolond lennél kidobni egy teljes gépet.

    3. az üzleti hp-k életciklusa kb. 1 év. az életciklus nagy részében már jelen vannak a renew (és az asis) modellek is. tehát nehezen fér bele, hogy lejár a minimális 1 év gar, de a megjelenés után 3-4 hónappal már van asis modell. javított gépnél lásd a #5.

    4. személyes tapasztalat alapján első bekapcsolás után kb. 2 hétig lehetett az új kütyü illatot érezni rajta. ebből arra tippelnék, hogy nem hogy polcon nem volt sokat, de talán még a dobozából sem vették ki.

    5. természetesen lehetséges, hogy pédálul alaplapot vagy kijelzőt cseréltek benne, de szakszerű szerviz és minőségi alkatrészek mellett ennek nem lehet jelentősége.

    mod: link

    [ Szerkesztve ]

    16core - 32thread - 64gb

Aktív témák