Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Damage #1012 üzenetére

    bocs, ezt még akkor kezdtem el írni, amikor nem láttam azt a ~10 hozzászólást, amiben ez ki lett tárgyalva

    a procit egyértelműen ki lehet váltani egy notebookban elvővel, ezzel nincs is gond. a vga-va lvan, ezt is kb elmondták páran. nettó 200ezer környékén gyakorlatilag esélytelen (újonnan) olyan gép beszerzése, amiben erős vga van. esetleg nézd meg az MSI M677-et (szerk: hopp, ezt benéztem, az M677 nem 17''-os, de az Lxxx széria az, és kapható hasonló felszereltséggel/áron. esetleg egy L735-öt nézz meg), abban egész tűrhető van, br 250ezer körüli áron.

    a helyzet az, hogy ahogy már leírták azóta Acerről van olyan tapasztalat, hogy egy sima kinyitástól tőből letört a felső része. mindezt irodai használat mellett. emellett (bár talán a FuSi-nál jobb egy fél fokkal) az Acer is hajlamos hútermelésre. ezt úgy képzeld el, hogy a mostani gépem egy 2 centis íróasztalt simán átmelegít terhelés mellett, pedig nem olyan rossz szellőzés szempontjából, mint a fent említett FuSi, vagy Acer lehet. a csuklótámaszoknál ugyan elfogadható ilyenkor, de az alja kifejezetten éget (asztalon keresztül meg csak simán nagyon meleg). ezt egy jól tervezett gép úgy csinálja, hogy terhelés mellett elkezd langyosodni...

    a képernyő felbontására igaz lehet az, amit mondassz egy crt-nél, de ha egy tft-t nem a natív felbontásán használsz, akkro sajnos homályosabb lesz a képe érezhetően.

    az általad említett két gép mivel nagyon nagyon alsókategóriát képvisel, így a bennük levő kijelző is szinte biztos, hogy pocsék. itt írta valaki, hogy esetleg Dell, és/vagy IBM gépeket kéne megnézz, azokból van kifejezetten (grafikus) munkára szánt darab is. esetleg használtan belefér a keretedbe, ha újonnan nem.

    [Szerkesztve]

Aktív témák