Hirdetés

Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz parandroid #8036 üzenetére

    pedig éppenhogy tetszik a Latitude széria, szerintem jelenleg ezek a gépek a legszebb bc gépek a piacon. bár a Hp-ban is van valami perverzen érdekes, de szépnek nem mondanám azért. sőt, a Latitude annyira nem rossz, hogy jelenleg ilyet használok éppen. :)

    én csak amellett szeretnék kiállni, hogy bár nektek nem esik jól, ha a bc-on kívül más is szóba jön, de egy csomó embernek nincs szüksége arra. például ott egy egyszerű példa: pöcökegér. neked nem kéne olyan noti, amiben nincs. engem már az a pár másodperc is idegesíeni szokott, amíg még nem tiltódik le, amikor a jelszavamat beírom loginkor, mert folyton beleakadok gépelésnél, és olyankor össze vissza mászkál, meg klikkel az egér.

    én is egyetértek veled, hogy önigazolásért felesleges ide jönni, de mivel ez még továbbra sem a "1001 érve a business class mellett", így szerintem az a legjobb, ha mindenkit az igényeinek és lehetőségeinek leginkább megfelelő irányba igazítunk a vásárlás előtt.
    lényeg a lényeg, nem mondok neked gyökeresen ellent, csak kicsit más álláspontot is igyekszem képviselni.

Aktív témák